fbpx

Автобус в Болгарію

Регулярні автобусні рейси з Одеси в Софію

СофіяВ Блолгарію з України можна доїхати автобусом, поїздом і літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з країни відправляються регулярні автобусні рейси до Болгарії, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Ми пропонуємо Вам автобуси в Болгаріюні з України і назад. У нас є автобуси з Одеси в Софію, які проходять через Болград, Татарбунари, Варну і Велико-Тирново.

Міжнародні автобусні рейси Одеса – Софія здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Neoplan N116, Setra 417 та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безкоштовною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Чи потрібна віза в Болгарію

Оскільки Болгарія країна Євросоюзу для подорожі з України в Болгарію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квиток на автобус в Болгарію

Дізнатись точний розклад руху автобуса з Одеси в Софію або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.