fbpx

Автобус в Данію

Автобус в Данію

КопенгагенПрямих рейсів з України в Данію немає. Однак з Польщі відравляються регулярні автобусні рейси в Данію. Так, щосереди і суботи відправляється рейс Перемишль – Ярослав – Жешов – Дебіца – Тарнов – Слюбіце – Родби – Копенгаген та Краков – Катовіце – Глівіце – Слюбіце – Родби – Копенгаген.

В понеділок відправляється автобус Київ – Вільнюс (пересадка) – Берлін (пересадка) – Копенгаген. На цей рейс відбуваються організовані пересадки з одного автобуса на інший.

З Польщі, Чехії та Німеччини існують автобусні рейси в Кольдінг, Вайлє, Орхус, Ольборг, Родби, Нюкебінг Фальстер.

Міжнародні автобусні рейси в Данію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Setra 516 HD та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безкоштовною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Чи потрібна віза в Данію

Оскільки Данія країна Євросоюзу для подорожі з України в Данію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові
(до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квиток на автобуси в Данію

Дізнатись точний розклад руху автобуса з України в Польщу, а також з Польщі в Данію та інші автобусні рейси або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.