Автобуси в Францію

Регулярні автобусні рейси в Францію

Café_de_FloreЗ України автобуси в Францію не їздять. Однак, з Польщі та Чехії існують автобусні рейси в Париж та Ліль.

Міжнародні автобусні рейси в Францію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Setra 417 HD та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безкоштовною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Чи потрібна віза в Францію

Оскільки Франція країна Євросоюзу для подорожі з України в Францію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові
(до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квиток на автобус в Францію

Подивитися точний розклад руху або купити квитки автобси з України Францію та інші автобусні рейси можна тут.

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Катовіце – Брюссель – Гент – Париж (пересадка в Катовіцах)

графіки на автобуси в Францію вказані за місцевим часом

Виїзд з України
Нд., Вт. Назва зупинок
13:00 Київ Автовокзал, вул. Дрогобицька, 35 12:30
14:00 Київ Автостанція «Дачна»Пр. Перемоги, 142 11:30
15:55 Вінниця ТЦ “Метро”, Хмельницьке шосе, 1 11:40
16:00 Житомир Центральний автовокзал 09:30
17:40 Хмельницький.Автовокзал Вінницьке шосе, 23 09:30
19:00 Рівне Центральний автовокзал 07:00
19:40 Тернопіль Автовокзал вул. Живова, 7 07:15
23:00 Львів Ж/Д вокзал вул. Чернівецька, 21 (нова парковка) 04:00
04:00 Жешув CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy 21:15
05:30 Тарнув Dw. PKS , ul. Dworcowa 19:30
07:00 Краків Автовокзал , ul. Bosacka 18 18:00
14:30 Катовіце Dworzec PKS ul. P. Skargi 14:45
21:30 Берлін ZOB Funktrum 06:55
04:15 Дюссельдорф HBF, Worringen Str. 23:15
05:00 Кельн HBF, Breslauer Platz 22:30
06:00 Ахнен Wilmerdorfer Str. Parkplatzam Gartencenter 21:30
06:30 Льєж Parking autocars, rue du Plan Incline, Gare des Guillemins 21:00
08:00 Брюссель Eurolines, CCN North Station Busstation, rue de Progres 19:30
09:30 Гент Dw. Kolejowy Dampoort, przyst.regionalnych linii 18:00
09:30 Гент Dw. Kolejowy ‘Lille Europe’ blvd de Leeds (vis a vis Hotelu Crowne Plaza) 17:00
13:15 Париж Dw. autobusowy Eurolines – Gallieni 14:15
14:30 Париж Place de la Concorde, przyst. Przy ul. Course la Reine 13:00
Ср., Пт., Нд.
Виїзд з Франції

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Брюссель – Ліль (прямий)

Виїзд з України
четвер Назва зупинок вівторок
13:00 Київ Центральний автовокзал Московська площа,3 13:00
14:00 Київ Автостанція «Дачна», пр. Перемоги, 142 12:00
16:00 Житомир Центральний автовокзал 10:30
19:00 Рівне Центральний автовокзал 07:00
23:00 Львів Ж/Д вокзал, вул. Чернівецька, 21 (нова парковка) 04:00
01:00 Ейдховен Hotel Van Der Valk Eindhoven 01:30
02:00 Антверпен an Straalenstraat, 8 Parking bus face au bur 00:30
03:00 Брюссель Gare du Nord Gare routiere Eurolines 23:30
05:00 Ліль (Франція) Gare TGV Lille Europe, Parking de bus 21:30
10:00 Лондон Green Line Coach Terminal Victoria 14:30
субота неділя
Виїзд з Франції