fbpx

Автобуси в Францію

Регулярні автобусні рейси в Францію

Café_de_Flore

В Францію з України можна доїхати автобусом або літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з України відправляються регулярні автобусні рейси в Францію, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Ми пропонуємо Вам автобуси в Францію з України і назад. У нас є автобуси з Чернівців, Коломиї, Івано-Франківська, Тернополя і Львова в Париж та Страсбург і назад.

Крім того у нас можна доїхатив Польщу, а з Польщі в Францію.

Міжнародні автобусні рейси в Францію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки VanHool, які укомплектовані:

  • безкоштовним вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • кавою та бутербродами
  • туалетами
  • великим багажним відділенням
  • зручними сидіннями
  • наявний супровід стюардеси
  • є трансляція фільмів та музики

Автобуси в Францію зі Львова

Міжнародні автобуси до Франції зі Львова їздять по четвергах і п’ятницях, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Париж та Страсбург здійснюється з автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Італію зі Львова становить – 80 євро.

Маршрути міжнародних автобусів в Францію проходять транзитом через польську територію, перетинаючи кордон в м. Краківець (Польща).

Автобуси в Францію з Польщі

Деякі українські пасажири, у яких є польська віза, можуть купити на цьому сайті квитки на рейси, приміром доїхати на автобусі зі Львова до Перемишля або Кракова, а потім сісти на рейс Краків – Катовіце – Ополе – Метц – Реймс – Париж та інші. На нашому сайті можна отримати інформацію про всі міжнародні рейси до Франції з Польщі та вибрати найкраще стикування рейсів.

Чи потрібна віза в Францію

Оскільки Франція країна Євросоюзу для подорожі з України в Францію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові
(до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квиток на автобус в Францію

Дізнатись точний розклад руху автобуса з України в Францію або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Білорусію