fbpx

Автобус в Грецію

Регулярні автобусні рейс в Грецію з України

Афіни, АкропольВиникла потреба відвідати Грецію? В вівторок зі Львова об 06:55 відправляється автобусний рейс G01 Львів – Хожув – Салоніки – Катерини – Ларіса – Ламія – Афіни, а в четвер об 23:59 в зворотньому нарямку.

В суботу відправляється автобусний рейс Прага – Брно – Братислава – Салоніки – Афіни, а в четвер об 23:59 в зворотньому нарямку.

Кожен день з Болгарії в Грецію відправляється міжнародний автобусний рейс Хасково – Пловдив – Пазарджик – Софія – Перник – Благоєвград – Салоніки, а потімм в зворотньому нарямку.

Міжнародні автобусні рейси в Грецію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Setra, Neoplan та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безкоштовною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Чи потрібна віза в Грецію

Оскільки Греція країна Євросоюзу для подорожі з України в Грецію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові
(до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квиток на автобус в Грецію

Дізнатись точний розклад руху автобуса в Грецію або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.