fbpx

Автобус в Латвію

Регулярні автобусні рейси з України в Латвію

Вибираєте як потрапити в Латвію? В Латвію з України можна доїхати автобусом, мікроавтобусом, поїздом і літаком. Пропонуємо саме поїздку комфортним автобусом, оскільки з України відправляються регулярні автобусні рейси в Латвію, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Автобус в ЛатвіюМи пропонуємо Вам автобусні рейси з України в Латвію і назад. Автобус в Ригу відправляються з Чернівців через Хмельницький, Тернопіль, Львів, Каунас.

 

Автобуси в Латвію зі Львова (через Польщу)

Міжнародні автобуси в Латвію зі Львова їздять по неділях, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Латвію здійснюється з центрального автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, вул. Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Ригу зі Львова становить – 1950 гривень, в залежності від міста в яке потрібно доїхати.

Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом.

Автобуси в Латвію з Києва (через Білорусію)

Автобусне сполучення в Латвію з Києва через Білорусію зараз ваідсутнє.

Автобуси в Латвію з Польщі

Деякі українські пасажири, у яких є польська віза, можуть купити на цьому сайті квитки на рейси, приміром доїхати на автобусі зі Львова до Варшави, а потім сісти на рейс Варшава – Рига та інші міста. На нашому сайті можна отримати інформацію про всі міжнародні рейси до Латвії з Польщі та вибрати найкраще стикування рейсів.

Автобуси в Латвію з Литви

Декому потрібно поїхати з Вільнюса, Каунаса чи Маріямполє до Риги та ін. На нашому сайті можна купити відповідні квитки.

Купити квитки на автобуси в Латвію

Дізнатись точний розклад руху автобуса Львів-Рига, Київ-Рига або інші або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Латвію