Автобус в Латвію

Регулярні автобусні рейси з України в Латвію

В Латвію з України можна доїхати автобусом, поїздом і літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з України відправляються регулярні автобусні рейси в Латвію, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Автобус в ЛатвіюМи пропонуємо Вам автобусні рейси з України в Латвію і назад. У нас є автобуси з Трускавця, Чернівців, Івано-Франківська, Львова до Риги, з Одеси, Києва в Ригу, Даугавпілс і назад.

 

Автобуси в Латвію зі Львова (через Польщу)

Міжнародні автобуси в Латвію зі Львова їздять по середах, четвергах і неділях, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Латвію здійснюється з центрального автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, вул. Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Латвію зі Львова становить – 1300-1500 гривень, в залежності від міста в яке потрібно доїхати.

Деякі рейси автобусів відправляються з Івано-Франківська та Трускавця.

Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом.

Автобуси в Латвію з Києва (через Білорусію)

На автобусі можна доїхати з України до Риги. Міжнародні автобуси до Латвії з Києва їздять по кожного дня, крім п’ятниці, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Латвію здійснюється з автостанції “Видубичі”, Залізничне шосе, 10А або біля станції метро “Чернігівська”,  вул. Попудренка, 44.

Автобуси в Латвію з Польщі

Деякі українські пасажири, у яких є польська віза, можуть купити на цьому сайті квитки на рейси, приміром доїхати на автобусі зі Львова до Варшави, а потім сісти на рейс Варшава – Рига та інші міста. На нашому сайті можна отримати інформацію про всі міжнародні рейси до Латвії з Польщі та вибрати найкраще стикування рейсів.

Автобуси в Латвію з Литви

Декому потрібно поїхати з Вільнюса, Каунаса чи Маріямполє до Риги та ін. На нашому сайті можна купити відповідні квитки.

Купити квитки на автобуси в Латвію

Дізнатись точний розклад руху автобуса Львів-Рига, Київ-Рига або інші або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Латвію