Автобус з Миколаєва

Автобуси з Миколаєва (обласного)

Миколаївська міська радаМиколаїв – це обласний центр і одне з найбільших міст України засноване в 1789 році. Населення Миколаєва складає близько 491 000 чоловік. Місто характеризується розвиненою старовинною архітектурою і користується інтересом серед іноземних і вітчизняних туристів. В зв’язку з чим місто Миколаїв має розвинену транспортну інфраструктуру. Миколаїв має автобусне сполучення майже зі всіма найбільшими містами Європи, а також зі всіма обласними центрами України та всіма містами та селами Миколаївської області.

Переглянути розклад руху автобусів з Миколаїва або купити квиток через інтернет можна тут

Автовокзали та автостанції міста Миколаїв (обласний)

Автовокзал “Миколаїв” або “Центральний автовокзал”

Автовокзал “Миколаїв” – центральний автовокзал міста Миколаїв розташований по пр. Октябрський 21. З автовокзалу щоденно відправляються регулярні автобусні рейси в європейські країни, а також в багато міст і сіл України. Через автовокзал проходить 252 автобусних рейсів в 142 напрямках.

Телефон: +38 (0512) 24-11-53

Автостанція “Миколаїв-2”

Автостанція №2 – автостанція розташована по пр. Леніна 26б. З автостанції щоденно відправляються регулярні автобусні рейси в різноманітні населені пунтки України та області. Через автостанцію проходить 35 автобусних рейсів в 17 напрямках.

Телефон: +38 (0512) 36-22-68

Автостанція “Дачна”

Автостанція “Дачна” – автостанція розташована по вул. Чкалова 8в. Автобуси з Миколаєва з автостанції щоденно відправляються в різноманітні населені пунтки України та області. Через автостанцію проходить 78 автобусних рейсів в 23 напрямках.

Телефон: +38 (0512) 47-27-65