Автобус в Білорусію

Автобус в Білорусію

В Білорусію можна дістатися автобусом, літаком або поїздом. Найвигідніше добиратися саме setra_eurolinesавтобусом, оскільки в Білоруію відправляються регулярні автобусні рейси з України, Польщі, Росії тощо, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту.

Ми пропонуємо автобусні рейси з України (Львова, Луцька, Рівного, Житомира, Києва та інших міст), Польщі (Кракова, Варшава, Гданська, Білостока), Росії (Москви, Санкт Петербурга та інші), Латвії (Риги), Естонії (Таліна), Литви (Вільнюса, Каунаса) в Білорусію і назад, з конкретною датою або з відкритою датою. Крім того в нас можна купити квиток на автобус між великими містами Білорусії (Мінськ, Гомель, Брест, Гродно та інші).

Міжнародні автобусні рейси в Білорусію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Neoplan, Setra, MercedesBenz, Irizar та іншими, які укомплектовані:

  • безкоштовною кавою
  • кондиціонером
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Великі міста Білорусії

Барановичі
Беняконі
Бобруйськ
Борисов
Браслав
Брест
Вітебськ
Валківська
Воронове
Глибоке (Вітебська обл.)
Гомель
Гродно
Жлобин
Клецьк
Лепель
Ліда
Мінськ
Могильов
Мозир
Новогрудок
Новополоцьк
Орша
Ошмяни
Пінськ
Полоцьк
Постави
Річиця
Світлогорськ
Сморгонь
Черіков

Купити квиток на автобус в Білорусію

Дізнатись точний розклад руху автобуса до Білорусію або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Документи необхідні для поїздки українців в Білорусію

Українські громадяни можуть виїжджати, вїжджати, перебувати і пересуватися територією Білорусії без віз по документах, що посвідчують особу і підтверджують громадянство України, а саме:

1. Паспорт громадянина України (тільки для перетинання державного кордону між Україною та Республікою Білорусь і знаходження на території Республіки Білорусь).
2. Закордонний паспорт звичайний або біометричний.
3. Службовий паспорт.
4. Дипломатичний паспорт.
5. Проїзний документ дитини.
6. Посвідчення члена екіпажу повітряного судна.
7. Посвідчення особи моряка.
8. Посвідчення особи на повернення в Україну (для повернення до України).