fbpx

Автобус в Білорусію

Автобус в Білорусію

В вас виникла потреба відвідати Білорусію? В цю країну можна дістатися автобусом, літаком або поїздом. Найвигідніше добиратися саме автобусом, оскільки в Білорусію відправляються регулярні автобусні рейси з України, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту.

Ми пропонуємо автобусні рейси з України (Львова, Луцька, Рівного, Житомира, Києва та інших міст).

Міжнародні автобусні рейси в Білорусію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Neoplan, Setra, MercedesBenz, Irizar та іншими, які укомплектовані:

  • безкоштовною кавою
  • кондиціонером
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Автобуси в Білорусію з Києва

На автобусі можна доїхати з України до великих міст Білорусії. Міжнародні автобуси до Білорусії з Києва їздять кожного дня, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Італію здійснюється з автостанції “Київ”, за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 32. Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом. Маршрути міжнародних автобусів з Києва їдуть в Бобруйськ, Гомель та Мінськ.

Автобуси в Білорусію зі Львова

Прямі автобуси до Білорусії зі Львова їздять по п’ятницях та неділях, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Білорусію здійснюється з центрального автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, вул. Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Білорусію зі Львова становить – 900-1000 гривень, в залежності від міста в яке потрібно доїхати.

Автобуси їдуть зі Львова в Брест, Барановичі і Мінськ.

Автобуси в Білорусію з Польщі, Литвита ін.

В Білорусію можна доїхати з Польщі (Кракова, Варшава, Гданська, Білостока), Росії (Москви, Санкт Петербурга та інші), Латвії (Риги), Естонії (Таліна), Литви (Вільнюса, Каунаса) в Білорусію і назад, з конкретною датою або з відкритою датою. Крім того в нас можна купити квиток на автобус між великими містами Білорусії (Мінськ, Гомель, Брест, Гродно та інші).

Документи необхідні для поїздки українців в Білорусію

Українські громадяни можуть виїжджати, вїжджати, перебувати і пересуватися територією Білорусії без віз по документах, що посвідчують особу і підтверджують громадянство України, а саме:

1. Паспорт громадянина України (тільки для перетинання державного кордону між Україною та Республікою Білорусь і знаходження на території Республіки Білорусь).
2. Закордонний паспорт звичайний або біометричний.
3. Службовий паспорт.
4. Дипломатичний паспорт.
5. Проїзний документ дитини.
6. Посвідчення члена екіпажу повітряного судна.
7. Посвідчення особи моряка.
8. Посвідчення особи на повернення в Україну (для повернення до України).

Купити квиток на автобус в Білорусію

Дізнатись точний розклад руху автобуса до Білорусію (Брест, Барановичі і Мінськ) або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Білорусію