Автобуси в Братиславу

Автобусні рейси в Братиславу

З України, Чехії та Польщі щоденно відправляються автобуси в Братиславу (Словаччина). Зокрема міжнародні рейси виконуються зі Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Мукачева, Праги, Брно, Стрия, Калуша, Кракова, Варшави, Вроцлава та ін.

Ми пропонуємо різноманітні автобусні рейси в Братиславу і в зворотному напрямку.

Автобус в Братиславу зі Львова

Автобуси почали їздити в Братиславу зі Львова. Вказані рейси виконуються в сезон – щодня, а в міжсезоння за потребою. Автобуси їдуть об 13-5015-00 або 15-30.

Автобуси в Братиславу з Ужгорода

З Ужгорода  (Автовокзал, вул. Станційна 2) щодня відправляються рейси в Братиславу, перетинаючи кордон в м. Ужгодод.

Автобуси їздять з Мукаччева, Івано-Франківська, Калуша та Львова.

Автовокзал в Братиславі (Mlynské Nivy 31)

Головний автовокзал – автовокзал Mlynské Nivy 31, стару будівлю якого було переплановано у 2017 році та розпочато будівництво нової, яка називатиметься станцією Nivy. Його завершення заплановано на 2020 рік. Тимчасовий автовокзал знаходиться на вулиці Боттова, навпроти первісної будівлі.

Переважно всі міжнародні автобусні рейси з України прибувають на автовокзал Mlynské Nivy 31.

Автовокзав обладнаний залом для очікування.

Транспротні роз’вязки

Три магістралі, D1, D2 і D4, проходять через Братиславу. П’ять мостів (Портовий міст, міст Аполлона, Старий міст, міст SNP і міст Лафранконі) проходять через Дунай, два з них (Портовий міст і Лафранконі міст) – автомагістралі. Історичний центр міста не містить важливих транспортних артерій, які обходять його. Історичний центр Братислави закритий для руху автомобілів і має статус пішохідної зони.

Коротко про Братиславу

Братислава – столиця Словаччини. Маючи близько 430 000 населення, це одна з менших столиць Європи, але все-таки найбільше місто країни. Братіслава знаходиться на південному заході Словаччини, займаючи обидва береги Дунаю та лівий берег річки Морава. Межує з Австрією та Угорщиною, це єдина національна столиця, яка межує з двома суверенними державами.

На історію міста вплинули люди багатьох народів та релігій, зокрема австрійці, болгари, хорвати, чехи, німці, угорці, євреї, серби та словаки. Вона була місцем коронації та законодавчим центром Королівства Угорщини з 1536 по 1783 р. І була домом для багатьох словацьких, угорських та німецьких історичних діячів.

Квитки на автобуси в Братиславу

Купити квиток на автобус в Братиславу можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобуси в Братиславу