Автобуси в Хорватію

Автобуси в Хорватію

Автобуси в Хорватію (Загреб)В нас Ви можете придбати квитки на автобуси з України в Хорватію та в зворотному напрямку комфортабельними автобусами.

В Хорватію з України можна доїхати автобусом і літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з країни відправляються регулярні автобусні рейси до Хорватії, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Ми пропонуємо Вам регулярні автобуси Київ – Львів – Загреб, та Загреб – Львів – Київ.

Існує також автобус з Вроцлава в Звгреб. Крім того щодня відправляється автобус Братислава – Загреб і зворотньо Загреб – Братислава.

Міжнародні автобусні рейси в Хорватію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки MAN Lion’s Coach, Mercedes-Benz Tourismo та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безкоштовною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Чи потрібна віза в Хорватію

Оскільки Хорватія країна Євросоюзу для подорожі з України в Хорватію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові
(до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квиток на автобуси в Хорватію

Дізнатись точний розклад руху автобусів з України в Хорватію, з України в Словаччину, а також з Словаччини в Хорватію або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Білорусію