fbpx

Автобуси в Краків

Автобусні рейси в Краків

Виникла потреба відвідати Краків? Між Україною і Польщею останнім часом виникло хороше транспортне сполучення.

В нас можна купити квиток на автобус в Краків зі Львова, Києва, Одеси, Рівного, Житомира, Тернополя, Хмельницька, Чернівців, Луцька, Дрогобича та інших великих міст України.

Ми пропонуємо автобусні рейси з України в Краків і в зворотному напрямку.

Автобуси в Краків з Києва

Автобуси до Кракова з Києва їздять щодня, посадка пасажирів на автобус Київ – Краків проходить на автостанції “Київ”, за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 32 або автостанції “Дачна”, за адресою: Київ, Перемоги, 142.

Маршрути міжнародних автобусів Київ – Краків перетинають кордон в м. Краківець, Шегині, Рава-Руська, Грушів або Ягодин.

Автобуси в Краків зі Львова

Міжнародні автобуси Львів – Кракова їздять щодня. Посадка пасажирів на автобуси Львів – Краків  найчастіше здійснюється на центральному автовокзалі “Львів”, за адресою: Львів, вул. Стрийська, 109 або на залізничному вокзалі, вул. Двірцева, 1. Вартість квитків на автобуси в Краків зі Львова становить – 400-600 гривень.

Міжнародний автовокзал Кракова

Майже всі автобуси, що виконують регулярні рейси з України приїжджають на Автовокзал MDA, що розташований по вул. Восяцка 18 (ul. Bosacka, 18).

Транспорт Кракова

Транспорт у Кракові базується на досить щільній мережі трамвайних та автобусних ліній, якими керує комунальна компанія, доповнена низкою приватних маршрутних операторів. Місцеві поїзди з’єднують деякі передмістя. Основна частина історичної території міста перетворена на пішохідну зону з гольф-баггі, рикшами та кінними баггі; проте трамвайні лінії проходять у радіусі трьох блоків.  Залізничні сполучення доступні для більшості міст Польщі. Потяги до Варшави відправляються щогодини. Міжнародні напрямки включають Берлін, Братиславу, Прагу, Гамбург, Львів, Київ та Одесу.  Головний залізничний вокзал розташований неподалік району Старого міста та добре обслуговується громадським транспортом.

Купити квиток на автобус в Краків

Дізнатись точний розклад руху автобуса  з України в Краків в зворотному напрямку або купити квиток можна зателефонувавши за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобуси в Краків