Автобуси в Нітру

Автобусні рейси в Нітру

З України та Чехії  відправляються автобуси в Нітру (Словаччина). Зокрема міжнародні рейси виконуються зі Львова, Івано-Франківська, Мукачева, Ужгорода, Праги, Брно, Стрия, Калуша, Кракова, та ін.

Ми пропонуємо автобусні рейси в Нітру.

Автобус в Нітру зі Львова

Нещодавно в Нітру почали їздити автобуси зі Львова. Ці рейси виконуються в сезон – щодня, а в міжсезоння за потребою. Автобуси їдуть в 15-30.

Автобуси проходять кордон через КПП Ужгород.

Автобуси в Нітру з Ужгорода

В Нітру, також відправляються автобуси з Ужгорода.

Автобуси через Ужгород їдуть з Мукаччева, Івано-Франківська, Калуша, Стрия та Львова.

Автовокзал в Нітрі (Staničná 1563/1)

Автобусний вокзал Нітри розташований за адрксою Nitra Staničná 1563/1. Належить компанії Arriva Nitra.

Вокзал працює з 1978 року. У 2015 році розпочалася реконструкція. У рамках реконструкції «були побудовані нові укриття для приміських і міжміських ліній, нових мощених ділянок, електронної інформаційної системи, пішохідного зв’язку, нових меблів і, значною мірою, міської зелені. Освітлення під навісами та периферійне освітлення мають інтелектуальне управління з автономним затемненням. Всі оригінальні інженерні мережі були оновлені». Після реконструкції станція була відкрита 20 серпня 2019 року.

Переважно всі автобусні рейси з України прибувають на цей вокзал.

Транспротні роз’вязки Нітри

Через місто проходять дві європейські автомагістралі E58 та E571 та три першокласні дороги 51, 64 та 65. Бистриця. У 2020 році має розпочатися будівництво швидкісної дороги R8, яка з’єднає Nitra, R1 та R2 (Топольчани, Бановце над Бебраву, Тренчин, Партизанське та Приєвідза).

Громадський транспорт

Міський громадський транспорт (MHD) розвинений добре, що забезпечує високий рівень зв’язку з центром, міськими районами, промисловими районами, а також навколишніми муніципалітетами (28 ліній). Починаючи з 2013 року у Нітрі експлуатуються лише сучасні транспортні засоби, доступні для інвалідних візків, крім виняткових випадків. Транспорт забезпечує британська компанія Arriva.

Купити квитки на автобуси в Нітру

Купити квиток на автобус до Нітри можна зателефонувавши нашому диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобуси в Нітру