Автобуси в Прагу

Автобусні рейси в Прагу

В нас можна купити квиток на автобус в Прагу (Чехія) зі Львова, Києва, Одеси, Івано-Франківська, Хмельницька, Чернівців, Ужгорода, Дрогобича та інших великих міст України.

Ми пропонуємо автобусні рейси з України в Прагу і в зворотному напрямку.

Автобуси в Прагу з Києва

Автобуси до Праги з Києва їздять щодня. Посадка пасажирів на автобус в Прагу проходить на автостанції “Київ”, за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 32 або автостанції “Дачна”, за адресою: Київ, Перемоги, 142.

Автобуси в Прагу зі Львова (через Польщу, Словаччину і Угорщину)

Міжнародні автобуси до Праги зі Львова їздять щодня. Пасажир може собі вибрати через яку країну їхати. Оскільки ми пропонуємо велику кількість рейсів в Прагу через Польщу (Шегині, Краківець, Грушів), а також через Словаччину (Ужгород) або Угорщу (Чоп).

Міжнародні автовокзали Праги

Майже всі автобуси, що виконують регулярні рейси з України приїжджають на Автовокзал «Флоренс» (Bus Station “Florenc”, 6 Krizikova str.), інколи автобуси їдуть на автовостанцію «Ростили» або автостанцію «Желівскего».

Транспорт Праги

Станом на 2017 рік, Прага мала наступну частку транспорту: 52% всіх поїздок здійснюються у громадському транспорті, 24,5% – у автомобілі, 22,4% – пішки, 0,4% – на велосипеді та 0,5% – на літаку.

Інфраструктура громадського транспорту (PID, Pražská integrovaná doprava) складається з системи празького інтегрованого транспорту. В неї включається Празьке метро (лінії А, В та С – його довжина становить 65 км із загальною кількістю 61 станції), Празьку трамвайну систему, Празькі автобуси, приміські поїзди, фунікулери та шість поромів. Прага має один з найвищих темпів користування громадським транспортом у світі з 1,2 мільярда пасажирських подорожей на рік. Прага має близько 300 автобусних ліній (номери 100–960) та 34 трамвайні лінії (номери 1–26 без 19 та 91–99). Також є три фунікулери.

Купити квиток на автобус в Прагу

Дізнатись розклад руху автобусів  в Прагу та в зворотному напрямку або придбати квиток можна зателефонувавши за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобуси в Прагу