Автовокзал Варшава-Заходня

Автовокзал Варшава-Заходня

Автовокзал Варшава ЗаходняDworzec autobusowy Warszawa Zachodnia (Автовокзал Варшава-Заходня) – автовокзал розташований поруч із залізничним вокзалом Варшава Заходня (Warszawa Zachodnia). Є найбільшим автовокзалом Варшави. Вокзал розташований за адресою Єрусалимські Алеї, (Aleje Jerozolimskie) 144.

Телефон довідки +48 22 474 35 48

Станція Warszawa Zachodnia обслуговує 130 перевізників на 11 платформах. Щомісяця станція обслуговує 14 тисяч автобусних рейсів, у тому числі 1800 міжнародних. Щомісяця на станції продається близько 100 000 квитків на автобус.

Будівля вокзалу містить великий зал очікування, в якому наявні розетки для зарядки мобільних телефонів та інших приладів і безкоштовний Wi-Fi. З 23:00 до 05:00 години туристи можуть скористатися нічною кімнатою очікування. На території є камери зберігання, платна кімната очікування, пункт обміну валют, платний туалет, довідкове бюро і супермаркет. У переході між автовокзалом і з/д вокзалом «Заходня» розміщені продуктові кіоски. На 6-му поверсі автовокзалу працює хостел.

Пасажирський рух підтримує електронна інформаційна система.

Автовокзал Варшава-Заходня першим у Польщі був включений до міністерського списку станцій, призначених для надання допомоги інвалідам та особам з обмеженою мобільністю.

Автобусна станція «Заходня» єдиною в Польщі автостанцією, яка обладнана ліфтами і платформами для зручності людей з обмеженими фізичними можливостями.

Поруч з вокзалом відкриті два торгово-розважальних комплекси «Blue City» і «Atrium Reduta», де можна придбати все необхідне в дорогу: продукти, одяг, сувеніри.