fbpx

Автобуси в Португалію

Автобуси в Португалію (Порту, Лісабон та ін) з України

автобуси в Португалію

В нас Ви можете придбати квитки на автобуси в Португалію з України (Львова та інших міст) та з Португалії в Україну та інші країни Європи комфортабельними автобусами.

Автобус відправляється зі Львова в Португалію щосереди 09:30, з Португалії в Україну – щонеділі.

Міжнародні автобусні рейси Львів – Лісабон – Львів та Львів – Порту – Львів здійснюються туристичними автобусами єврокласу та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безплатною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

З України можна доїхати в:

*Лісабон
*Порту
*Лейрію
*Брагу
*Бежу
*Кастело Бранко
*Каїмбру
*Фаро
*Евору
*Албуфейру
*Віла-Реал
*Авейру

Коротко про Португалію

Португалія, офіційно Португальська Республіка, – унітарна суверенна країна, розташована на південному заході Європи, територія якої розташована в західній частині Піренейського півострова та в архіпелагах у північній Атлантиці. Загальна площа португальської території становить 92 090 км². Країна межує на півночі та сході з Іспанією, а на півдні та заході з Атлантичним океаном, що складається з континентальної частини та двох автономних областей: Азорських та Мадейрських архіпелагів .

Португалія – найзахідніша держава європейського континенту. Назва країни походить від її другого за величиною міста Порту, чиє латино-кельтське ім’я було Портус Кале.

Найбільші міста Португалії: Лісабон, Порту, Лейрія, Брага, Бежа, Кастело Бранко, Каїмбра, Фаро, Евора, Албуфейра, Віла-Реал, Авейру.

Купити квиток на автобус в Португалію

Дізнатись точний розклад руху автобуса зі Львова в Лісабон, Порту та інші міста або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11

Диспетчер на автобуси в Прагу