Автобус Київ Вроцлав

Автобус з Києва до Вроцлава

Міжнародний автобусний рейс Київ – Житомир – Рівне – Львів – Ярослав – Жешов – Краків – Катовіце – Ополе – Вроцлав

графік вказаний за місцевим часом

Виїзд з України    
Пн., Пт. Назва зупинок Пт., Пн.
20:15 Київ Автостанція "Дачна", пр. Перемоги, 142 06:00
22:30 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 03:45
01:15 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 01:00
06:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 21:00
08:20 Краківець митниця(UA-PL) 20:10
09:00 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia 15:55
10:15 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera 15:00
14:00 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18, пл.plyta gorna 12:30
15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 10:50
16:40 Глівіце Dw. PKS, ul. Pionierów 8 09:45
17:55 Ополе Автовокзал, ул. 1 Maja 4 08:30
19:15 Вроцлав Автовокзал, вул. Joannitów 13 07:00
Вт., Сб.   Чт., Нд.
    Виїзд з Польщі

Подивитися точний розклад руху автобуса зі Львова в Гданськ або купити квиток можна тут.