fbpx

Онлайн квитки на автобус

Виберіть потрібний автобусний рейс

Забронювати або купити квиток можна за тел +38 093 36 000 11 або самостійно в нашій системі

 

Онлайн квитки на автобус

З 2014 року ми пропонуємо купувати онлайн квитки на автобус по Україні та за кордон не виходячи з дому. Відтепер нашим клієнтам не потрібно вистоювати в чергах на автовокзвокзалах чи автобусних касах, та тратити свій дорогоцінний час на приїзд за квитком. В нас можна вибрати необхідний рейс та купити квиток на нього самостійно, розрахувавшись карткою. Після здійснення проплати електронний квиток приходить автоматично на електронну пошту яку Ви вказали в відповідній формі. В день поїздки Вам необхідно прибути за пів години до відправки в відповідний автовокзал та сісти в свій автобус на відповідне місце. Не потрібно підтверджувати електронний квиток в жодного диспетчера чи водія автобуса.

Система онлайн продажу квитків функціонує 24 годони на добу 7 днів на тиждень. В системі з продажу онлайн квитків зібрано 3199 автобусних рейсів у всі найбільші міста Європи (Прага, Берлін, Варшава, Краків, Рим, Неаполь, Софія, Мінськ, Вільнюс, Рига, Барселона, Рим, Валенсія, Париж, Київ, Мінськ та багато інших).

Процедура планування маршруту і вибір відповідних рейсів займає мінімум часу і перетворюється в цікавий, захоплюючий процес. Тепер підготовка подорожі, ділового відрядження або туристичного шляху стане для Вас приємною частиною очікування поїздки. Яка подорож Ви б не вибрали покупка квитка через Інтернет – це найкраще спеціальна пропозиція для сучасних і активних людей, що віддають перевагу динамічний спосіб життя і тільки позитивні враження.

Всі автобусні рейси в нашій системі в показані реальному часі. Якщо той чи інший рейс є в системі він висвітлюється та видно скільки є вільних місць, як тільки всі квитки на рейс викуплені, він зникає з продажу.

Ми гарантуємо безпеку онлайн-оплату карткою. Для цього використовуємо найновіші системи захисту платіжних операцій. Жодна оплата на сайті не пройде без Вашого дозволу і ніхто не зможе зчитати дані вашої картки.

Ми постійно намагаємося підвищити зручність та рівень обслуговування наших пасажирів і можливість купити квитки на автобус онлайн цьому підтвердження.

Купуйте онлайн квитки на автобус на нашому – бережіть свій час!