fbpx

Автобуси в Угорщину

Автобуси в Угорщину (Будапешт, Ніредьгазу)

Будапешт
В Угорщину (Будапешт, Ніредгазу) з України можна доїхати автобусом, поїздом і літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з України відправляються регулярні автобусні рейси до Угорщини, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Міжнародні автобусні рейси в Угорщину здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Setra, Neoplan та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безкоштовною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Автобуси в Угорщину зі Львова

Міжнародні автобуси в Угорщину зі Львова їздять по вівторках, середах,четвергах, п’ятницях, суботах і неділях, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Будапешт здійснюється з автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Угорщину зі Львова становить від 950 гривень. Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси Van Hool, Setra, Neoplan, MAN, Irizar місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом. Маршрути міжнародних автобусів в Угорщину перетинають кордон в м. Чоп. Деякі рейси автобусів відправляються з Чернівців, Одеси, Хмельницька, Тернополя та Ужгорода.

Автобуси в Угорщину з Києва

Автобуси в Угорщину з Києва виїжджають з Центрального автовокзалу або автостанції “Дачна”, за адресою: Київ, Перемоги, 142.
Ці рейси роблять зупинку в Житомирі, Рівному, Львові та Ужгороді на центральних автовокзалах.

Автобуси в Угорщину з Ужгорода

З Ужгорода (Автовокзал, вул. Станційна 2) відправляються рейси в Будапешт та Ніредьгазу.

Крім того регулярно курсують автобуси Чоп – Будапешт, Берегово – Будапешт Берегово – Ніредьгаза.

Чи потрібна віза в Угорщину

Оскільки Угорщину країна Євросоюзу для подорожі з України в Угорщину потрібна віза або біометричний паспорт. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квитки на автобуси в Угорщину

Дізнатись точний розклад руху автобуса з України в Угорщину або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону  +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Білорусію