Автобуси з України в Чехію

Регулярні автобусні рейси з України в Чехію

Міжнародний автобусний рейс №202 Дрогобич – Стрий – Львів – Краків – Прага

Виїзд з України
середа Назва зупинок
13:30 Дрогобич Автовокзал, вул. Шевченка, 1А 06:00
14:20 Стрий Автовокзал, вул. Вокзальна, 7 05:00
15:10 Миколаїв Автовокзал (Львівська обл.) 04:00
16:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 03:00
20:00 Ярослав Dw. PKS ul. Pruchnicka st. 1 23:00
21:00 Жешув Dw. PKS ul. Grottgera 22:00
23:10 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 19:30
02:30 Фрідек Містек, Автовокзал 17:00
04:45 Брно Автовокзал “Звонарка” 13:45
07:45 Прага Автовокзал “Флоренц”, пл. 8 11:00
пятниця
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №383 Рахів – Львів – Краків – Прага – Ліберець

Виїзд з України
Пн., Ср., Чт. Назва зупинок
09:30 Рахів, автобусна зупинка, вул. Привокзальна, 11 12:00
11:00 Делятин центр міста 10:00
11:30 Надвірна площа біля вічного вогню 09:00
13:00 Івано-Франківськ Автовокзал, вул. Пасічна, 2 08:00
13:45 Калуш Автовокзал, вул. Привлкзальна, 15 07:00
14:35 Долина Автовокзал, вул. Шевченка, 1А 06:00
15:45 Стрий Автовокзал, вул. Вокзальна, 7 05:00
17:15 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 03:30
21:00 Жешів Dw. PKS ul. Grottgera
23:50 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18
00:10 Краків Аеропорт
01:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:50 Острава Заправка Shell
05:50 Брно Автовокзал “Звонарка”
08:50 Прага Автовокзал “Флоренц”, пл. 8 15:30
09:50 Млада-Болеслав Автовокзал tř. Václava Klementa 1459 12:30
11:00 Ліберець Автовокзал ul.Vaňurova 885/5 09:30
Чт., Сб.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №009 Чернівці – Львів – Краків – Прага – Плзень

Виїзд з України
Пн., Ср., Сб., Нд. Назва зупинок
14:05 Чернівці, Автовокзал, вул. Головна, 219 16:00
15:20 Снятин, Автовокзал, вул. Вінницька, 1 15:10
16:30 Коломия, Автовокзал, вул. Андотенка-Давидовича, 15 14:20
18:00 Івано-Франківськ Автовокзал-2, вул. Горбачевського, 14 13:00
18:50 Калуш Автовокзал, вул. Привлкзальна, 15 11:50
19:35 Долина Автовокзал, вул. Шевченка, 1А 11:05
20:35 Стрий зупинка на вимогу 10:05
21:40 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109, пл. 2 08:50
23:50 Краківець митниця 07:10
04:20 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18, пл. 10 01:00
06:30 Чеський Тешин митниця 22:50
10:10 Градець-Кралове Термінал, пл. Н3 18:25
12:30 Прага Автовокзал “Флоренц”, пл. 9 16:00
14:25 Плзень Автовокзал, вул. Гусова, 90, пл. 1 14:00
Пн., Вт., Ср., Пт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №331 Золочів – Львів – Краків – Прага – Карлові Вари

Виїзд з України
Пн. Назва зупинок
11:50 Золочів, Автовокзал, вул.
Бродівська
, 2
11:00
13:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 09:00
14:00 Львів Ж/Д вокзал, вул. Двірцева, 1, автостанція 03:15
19:00 Жешів Dw. PKS ul. Grottgera 00:20
22:00 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 20:00
02:30 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37 18:30
03:30 Брно Автовокзал “Звонарка” 15:00
07:10 Прага Автовокзал “Ростили”, пл. 6 15:00
09:00 Плзень Автовокзал, вул. Гусова, 90, пл. 1 13:00
10:40 Карлові Вари Термінал 11:00
Ср.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс Коломия – Львів – Краків – Прага – Плзень

Виїзд з України
Пн., Вт., Ср.,
Чт., Пт
., Нд.
Назва зупинок
12:30 Коломия, Автовокзал, вул. Андотенка-Давидовича, 15 13:30
14:00 Івано-Франківськ Автовокзал-2, вул. Горбачевського, 14 12:00
15:15 Рогатин Автовокзал, вул. Галицька, 8 10:40
18:00 Львів заправка WOG (Галицьке
перехрестя), вул. Б. Хмельницького, 291
07:00
00:01 Краків Аеропорт
05:00 Ниса Dworzec PKP, ul. Racławicka 19:50
04:05 Ополе Автовокзал, вул. 1 мая, 4 19:00
07:50 Градець-Кралове Термінал HD 15:30
10:30 Прага Автовокзал “Ростили” 13:30
12:35 Плзень Автовокзал, вул. Гусова, 90 10:00
Пн., Вт., Ср., Чт., Пт.,
Сб., Нд.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №304 Львів – Краків – Прага

Виїзд з України
Вт., Сб. Назва зупинок
11:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109,
пл. 4
05:30
16:20 Жешів Dw. PKP, przystanek Wagabundy 23:50
19:00 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 21:20
00:50 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37, пл. 1 16:30
02:50 Брно Автовокзал “Звонарка”, пл. 40 14:40
05:00 Прага Автовокзал “Желівскего”, пл. 2 11:30
Пн., Чт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №368 Київ – Львів – Краків – Прага

Виїзд з України
Вт., Ср., Чт., Сб., Нд. Назва зупинок
05:00 Київ Автостанція, пр. Петлюри, 32 (ж/д вокзал) 13:45
07:15 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 11:30
10:00 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40, пл. 11-13 08:45
11:45 Броди Автовокзал 07:00
13:45 Львів ж/д вокзал, вул. Двірцева, 1 (біля багажного відділення) 05:00
19:45 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 21:00
22:00 Острава зупинка на вимогу 18:45
23:45 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37, пл. 1 17:00
01:15 Брно Автовокзал “Звонарка”, пл. 21 16:00
03:45 Прага Автовокзал “Флоренц”, пл. 15 13:00
Пн., Вт.,Чт., Пт., Сб.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №419/2 Київ – Львів – Краків – Фрідек-Містек – Прага

Виїзд з України
Вт., Пт. Назва зупинок
08:30 Київ Автостанція, пр. Петлюри, 32 (ж/д вокзал) 13:00
10:30 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 10:45
13:30 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 07:00
17:45 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109, пл. 4 03:00
20:00 Краківець митниця 01:00
21:00 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia 23:00
22:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera 22:00
00:30 Чеський Тешин митниця 19:30
02:30 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 16:30
03:30 Фрідек-Містек Příborská 1000, Opel autosalon 16:00
08:00 Брно Автовокзал “Звонарка”, пл. 16 13:45
10:00 Прага Автовокзал “Флоренц” 11:00
Чт., Нд.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №419 Київ – Львів – Краків – Острава – Прага

Виїзд з України
Пн., Пт. Назва зупинок
07:00 Київ Московська площа
08:30 Київ Автостанція, пр. Петлюри, 32 (ж/д вокзал)
10:30 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93
13:15 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40
16:50 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109
20:25 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
23:30 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18
01:00 Катовіце Dw. PKS
02:30 Острава зупинка на вимогу
04:00 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37
05:30 Брно Автовокзал “Звонарка”
08:00 Прага Автовокзал “Флоренц”
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №333 Харків – Київ – Львів – Краків – Прага

Виїзд з України
Ср. Назва зупинок
23:00 Харків Автовокзал 19:30
01:30 Полтава Автовокзал 17:00
03:30 Лубни Автовокзал 15:00
04:00 Пирятин Автовокзал 14:00
05:30 Бориспіль Аеропорт 12:00
07:00 Київ Московська площа 10:40
08:30 Київ Автостанція, пр. Петлюри, 32 (ж/д вокзал) 10:00
10:30 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 08:00
13:15 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 05:20
16:50 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 02:20
20:25 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera 20:00
23:30 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 17:30
01:00 Катовіце Dw. PKS 16:00
02:30 Острава зупинка на вимогу 14:30
04:05 Оломоуц зупинка на вимогу 13:00
05:35 Брно Автовокзал “Звонарка” 11:30
08:40 Прага Автовокзал “Флоренц” 08:30
Вт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №229 Кривий Ріг – Київ – Львів – Краків – Прага

Виїзд з України
Ср. Назва зупинок
22:30 Кривий Ріг Автовокзал 17:30
01:00 Кіровоград Автовокзал 15:30
03:30 Черкаси Автовокзал 13:30
05:30 Бориспіль Аеропорт 10:50
08:30 Київ Автостанція, пр. Петлюри, 32 (ж/д вокзал) 10:00
10:30 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 08:00
13:15 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 05:30
16:50 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 02:30
20:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera 20:00
23:30 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 17:30
01:10 Катовіце Dw. PKS 16:00
02:40 Острава зупинка на вимогу 14:30
04:10 Оломоуц зупинка на вимогу 13:00
05:40 Брно Автовокзал “Звонарка” 11:30
08:40 Прага Автовокзал “Флоренц” 08:30
Вт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс Одеса – Львів – Фрідек-Містек – Прага

Виїзд з України
Вт. Назва зупинок
06:30 Одеса Автостанція “Привокзальна”, вул. Старосінна, 1 19:30
07:00 Одеса Автовокзал, вул. Колонтаївська, 58 19:00
10:40 Умань Автовокзал, вул. Київська, 1 14:30
14:00 Вінниця Автовокзал, вул. Київська, 8 10:50
16:10 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке Шосе, 23 08:50
18:50 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 05:50
21:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 03:50
01:10 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia 23:00
02:10 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera 21:30
04:10 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 17:30
06:00 Фрідек-Містек Автовокзал 14:10
09:30 Брно Автовокзал “Звонарка” 12:10
12:00 Прага Автовокзал “Флоренц” 09:00
Чт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №387 Тернопіль – Брно – Прага

Виїзд з України
субота Назва зупинок
13:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 11:30
Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 08:40
16:30 Краківець / Корчова митниця 05:50
03:00 Брно Автовокзал “Звонарка” 19:30
06:00 Прага Автовокзал “Флоренц” 16:30
понеділок
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №076 Трускавець –
Львів – Прага – Плзень

Виїзд з України
Ср., Сб. Назва зупинок
10:00 Стебник (Львівська обл.) пам’ятник Шевченка 09:30
10:30 Трускавець, Автовокзал 09:00
11:30 Дрогобич, Автовокзал 08:50
12:00 Стрий Автовокзал, вул. Вокзальна, 7 07:10
14:00 Львів ж/д вокзал, вул. Двірцева, 1 (біля багажного відділення) 06:35
03:20 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37, пл.1 17:20
04:30 Брно Автовокзал, “Звонаржка”, пл.21 16:30
06:20 Прага Автовокзал “Ростили”, пл. 6 13:00
08:00 Плзень hlavní nádraží 10:30
Вт., Пт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №442 Вінниця – Хмельницький – Львів – Прага

Виїзд з України
Чт., Сб. Назва зупинок Вт.
09:00 Вінниця Автовокзал, вул. Київська, 8
09:25 Вінниця Автовокзал “Західний”, вул. Хмельницьке Шосе, 147 11:00
11:40 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке Шосе, 23 09:00
14:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 07:30
16:25 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 05:30
20:10 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera, пл. М 21:15
23:30 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18, пл.G9-12, gorna plyta 18:50
00:35 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 17:30
02:00 Острава Заправка Shell 16:00
03:05 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37, пл.1 14:50
04:15 Брно Автовокзал “Звонарка”, пл. 21 13:40
06:45 Прага Автовокзал “Флоренц” 11:00
Пн.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс Стебник – Трускавець – Львів – Прага – Карлові Вари

Виїзд з України
Сб. Назва зупинок
10:00 Стебник (Львівська обл.), вул. Куліша, 1 11:20
10:30 Трускавець, Автовокзал, вул. Дрогобицька, 35 11:05
11:30 Дрогобич, ж/д вокзал, пл. Злуки, 1а 10:40
12:15 Стрий Автовокзал, вул. Вокзальна, 7 10:00
13:40 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 08:35
14:20 Львів ж/д вокзал, вул. Двірцева, 1, автостанція 08:10
05:30 Градець Кралове Термінал пл.H3 15:45
08:10 Прага Автовокзал “Ростили”, пл. 6 13:05
10:40 Карлові Вари Термінал пл.6 10:00
Вт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №109 Херсон – Миколаїв – Львів –
Краків – Прага

Виїзд з України
Чт., Нд. Назва зупинок Ср., Сб.
03:30 Херсон Автостанція 20:30
05:30 Миколаїв Автостанція 19:30
07:30 Одеса з/д вокзал
08:00 Одеса Автовокзал, вул. Колонтаївська, 58 17:00
12:00 Умань Автовокзал, вул. Київська, 1 13:30
15:00 Вінниця Автовокзал, вул. Київська, 8 10:00
17:00 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке Шосе, 23 08:00
20:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 06:30
23:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 04:00
02:10 Ярослав 21:00
03:10 Жешув 20:00
06:30 Краків 17:30
08:00 Катовіце 16:00
09:00 Острава, зупинка на вимогу 14:30
11:30 Брно Автовокзал “Звонарка” 12:10
14:00 Прага Автовокзал “Флоренц” 09:00
Пт., Пн. Вт., Пт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №473 Київ – Львів – Прага – Карлові Вари

Виїзд з України
Пн. Назва зупинок Ср.
16:00 Київ Центральний З/Д вокзал, Автостанція “Київ”, пл. 11 18:30
18:30 Житомир, Автовокзал, пл. 2 16:45
20:30 Рівне, Автовокзал 14:15
23:50 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 10:45
03:40 Жешув Dw. PKS ul. Grottgera 04:30
05:00 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18, пл
G-8-10
01:30
08:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 00:10
11:20 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37, пл.1 21:55
12:20 Брно Автовокзал “Звонарка”, пл. 40 20:45
14:15 Прага Автовокзал “Флоренц” 18:00
14:30 Прага Автовокзал “Желівскего”, пл. 1 17:30
Вт. Вт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №473 Київ – Львів – Прага – Карлові Вари

Виїзд з України
Чт., Пт. Назва зупинок Нд., Пн.
17:00 Київ Центральний З/Д вокзал, Автостанція “Київ”, пл. 11 10:30
19:00 Житомир, Автовокзал, пл. 2 08:45
21:30 Рівне, Автовокзал 06:15
01:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 02:45
04:30 Жешув Dw. PKS ul. Grottgera 21:00
07:30 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18, пл
G-8-10
18:30
09:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 17:20
12:20 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37, пл.1 13:50
13:20 Брно Автовокзал “Звонарка”, пл. 40 12:45
15:15 Прага Автовокзал “Флоренц” 10:00
15:30 Прага Автовокзал “Желівскего”, пл. 1 09:15
Пт., Сб. Сб., Нд.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №473 Київ – Львів – Прага – Карлові
Вари

Виїзд з України
Ср., Сб. Назва зупинок Чт., Нд.
10:00 Київ Центральний З/Д вокзал, Автостанція “Київ”, пл. 11 10:30
12:00 Житомир, Автовокзал, пл. 2 08:45
14:30 Рівне, Автовокзал 06:15
17:45 Львів пр-т. Чорновола, 107 АЗС (WOG) 02:45
23:00 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18, пл
G-8-10
17:30
05:30 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37, пл.1 13:50
06:30 Брно Автовокзал “Звонарка”, пл. 40 12:45
09:00 Прага Автовокзал “Флоренц” 10:00
09:20 Прага Автовокзал “Желівскего”, пл. 1 09:15
10:40 Плзень Автовокза
12:00 Карлові Вари Термінал
Чт., Нд. Ср., Пт.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №473 Київ – Львів – Градець Кралове – Прага

Виїзд з України
Нд. Назва зупинок Вт.
10:00 Київ Центральний З/Д вокзал, Автостанція “Київ”, пл. 11 10:30
12:00 Житомир, Автовокзал, пл. 2 08:45
14:30 Рівне, Автовокзал 06:15
17:45 Львів пр-т. Чорновола, 107 АЗС (WOG) 02:45
23:00 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18, пл
G-8-10
17:30
05:30 Оломоуц Автовокзал, Sladkovského 142/37, пл.1 13:50
07:17 Градець Кралове Автовокзал, Термінал, пл. Н3 11:30
09:00 Прага Автовокзал “Флоренц” 10:00
09:20 Прага Автовокзал “Желівскего”, пл. 1 09:00
Плзень Автовокза 07:30
Карлові Вари Термінал 06:00
Пн. Пн.
Виїзд з Чехії

Міжнародний автобусний рейс №145 Чернівці – Ів. Франківськ – Краків – Прага

Виїзд з України
Вт., Ср., Пт, Сб., Нд. Назва зупинок
11:50 Чернівці, Автовокзал, вул. Головна, 219 16:20
12:40 Снятин, Автовокзал, вул. Вінницька, 1 15:40
13:50 Коломия, Автовокзал, вул. Андотенка-Давидовича, 15 14:30
15:10 Івано-Франківськ Автовокзал, вул. Пасічна, 2 13:10
16:00 Калуш Автовокзал, вул. Привлкзальна, 15 12:20
16:40 Долина Автовокзал, вул. Шевченка, 1А 11:40
17:40 Стрий Автовокзал 10:40
19:10 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 09:10
01:10 Краків Автовокзал, вул. Bosacka, 18 01:10
04:50 Оломоуц Автовокзал 20:20
06:20 Брно Автовокзал “Звонарка” 19:00
10:20 Прага Автовокзал “Желівскего” 16:00
Прага Автовокзал “Флоренц” 15:15
Вт., Чт., Пт., Сб., Нд.
Виїзд з Чехії

Купити квитки на автобуси з України в Чехію можна тут.