fbpx

Автобуси в Чехію

Автобуси в Чехію (Прага, Брно, Градець-Кралове тощо)

Історична ПрагаВи можите придбати квитки на автобуси в Чехію та з Чехії в країни Західної Європи комфортабельними автобусами європейських перевізників.

В Чехію з України можна доїхати автобусом, поїздом і літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з країни відправляються регулярні автобусні рейси до Чехії, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Ми пропонуємо Вам регулярні автобуси в Чехію через Польщу, Словаччину і Угорщину.

Автобуси в Чехію з Києва

Міжнародні автобуси до Чехії з Києва їздять щодня, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Чехію здійснюється з автостанції “Київ”, за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 32. Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси Van Hool місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом. Маршрути міжнародних автобусів в Іспанію проходять транзитом через угорську територію, перетинаючи кордон в м. Чоп.

Автобуси в Чехію зі Львова (через Польщу чи Угорщину)

Міжнародні автобуси до Чехії зі Львова їздять кожного дня, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Чехію найчастіше здійснюється з центрального автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, вул. Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Іспанію зі Львова становить – 800-1300 гривень, в залежності від міста в яке потрібно доїхати.

Деякі рейси автобусів відправляються з Чернівців, Одеси, Хмельницька, Тернополя, Рівного, Луцька, Івано-Франківська та Ужгорода.

УВАГА!!! Через Угорщину можна проїхати з чеськими робочими візами, ПМЖ  (пластикова картка), євро паспортами (Румунії, Угорщини тощо). В тому числі без тесту на ковід.

Через Польщу  можна проїхати з чеським ПМЖ, біометрією, польськими, угорськими, словацькими робочими візами та євро паспортами.

Автобуси в Чехію з Польщі

Деякі українські пасажири, у яких є польська віза, можуть купити на цьому сайті або в наших касах квитки на рейси, приміром доїхати на автобусі зі Львова до Кракова, а потім сісти на рейс Краків – Прага та ін. На нашому сайті можна отримати інформацію про всі міжнародні рейси в Чехію з Польщі та вибрати найкраще стикування рейсів.

Автобус в Чехію

Міжнародні автобусні в Чехію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Neoplan, Setra 417, Setra 517, Irizar та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Віза в Чехію

Оскільки Чехія країна Євросоюзу для подорожі з України в Чехію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квитки на автобуси в Чехію

Дізнатись точний розклад руху автобуса з України в Чехію або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Прагу