Автобуси в Іспанію

Автобуси в Іспанію з України (Барселона, Валенсія, Мадрид, Севілья тощо)

В нас Ви можете придбати квитки на автобуси в Іспанію з України (Львова, Києва, Одеси, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська, Стрия та інших міст) та з Іспанії в Україну та інші країни Європи комфортабельними автобусами.

В Іспанію з України  можна доїхати автобусом або літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з країни відправляються регулярні автобусні рейси до Іспанії.

Ми пропонуємо Вам регулярні автобуси в Іспанію (Барселона, Валенсія, Аліканте, Севілья, Мадрид, Малага, Гранада та інші) і назад.

Міжнародні автобусні рейси в Іспанію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Neoplan N116, Setra 417, Setra 517 та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Автобуси в Іспанію зі Львова

На автобусах здійснюються міжнародний проїзд пасажирів з України до великих міст Іспанії. Міжнародні автобуси до Іспанії зі Львова їздять по четвергах, п’ятницях і неділях, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Італію здійснюється з центрального автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, вул. Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Іспанію зі Львова становить – 4000-4400 гривень, в залежності від міста в яке потрібно доїхати. Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси Van Hool місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом. Маршрути міжнародних автобусів в Іспанію проходять транзитом через угорську територію, перетинаючи кордон в м. Чоп. Деякі рейси автобусів відправляються з Чернівців, Одеси, Хмельницька, Тернополя та Ужгорода.

Віза в Іспанію

Оскільки Іспанія країна Євросоюзу для подорожі з України в Чехію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Іспанія, Королівство Іспанія (іспанська) – країна в західній частині Південної Європи, розташована переважно на Піренейському півострові, охоплює також Балеарські острови в Середземному морі, Канарські острови в Атлантичному океані, менші острівці та райони на півночі Африки.

Вона складається з 17 автономних областей та двох автономних міст. Мадрид – столиця і найбільше місто, а Барселона також має велике значення. Площа держави складає 505 944 км², будучи четвертою за величиною країною в Європі, після Росії, України та Франції. Населення – близько 50 мільйонів. У ньому переважає субтропічний клімат. На заході Іспанія межує з Португалією, на півдні з Великобританією, Гібралтаром, а через Сеуту та Мелілья з Марокко. На північному сході через Піренеї країна межує з Францією та Андоррою.

Купити квитки на автобуси в Іспанію

Дізнатись точний розклад руху автобуса в Іспанію або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Автобуси в Іспанію, Гауді