fbpx

Автобуси в Іспанію

Автобуси в Іспанію з України (Барселона, Валенсія, Мадрид, Севілья тощо)

Виникла потреба потрапити в Іспанію? Пропонуємо регулярні рейси комфортабельними автобусами. Автобуси курсують зі Львова, Києва, Одеси, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська, Стрия та ін. Барселону, Валенсію, Аліканте, Севілью, Мадрид, Малагу, Гранаду та ін. міста і в зворотньому напрямку.

Автобуси в Іспанію з Києва

На автобусі можна доїхати з України до великих міст Іспанії. Міжнародні автобуси до Іспанії з Києва їздять по середах і четвергах, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Іспанію здійснюється з автостанції “Київ”, за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 32. Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси Van Hool місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом. Маршрути міжнародних автобусів в Іспанію проходять транзитом через угорську територію, перетинаючи кордон в м. Чоп.

Автобуси в Іспанію зі Львова

Автобуси в Іспанії, ГаудіМіжнародні автобуси до Іспанії зі Львова їздять по четвергах, п’ятницях і неділях, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Іспанію здійснюється з центрального автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, вул. Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Іспанію зі Львова становить – 4000-4400 гривень, в залежності від міста в яке потрібно доїхати.

Деякі рейси автобусів відправляються з Чернівців, Одеси, Хмельницька, Тернополя та Ужгорода.

Автобуси в Іспанію з Польщі

Деякі українські пасажири, у яких є польська віза, можуть купити на цьому сайті квитки на рейси, приміром доїхати на автобусі зі Львова до Кракова, а потім сісти на рейс Краків – Барселона, Террагона, Кастельйон, Валеніся, Мадрид та ін. На нашому сайті можна отримати інформацію про всі міжнародні рейси до Іспанії з Польщі та вибрати найкраще стикування рейсів.

Віза в Іспанію

Оскільки Іспанія країна Євросоюзу для поїздки на роботу з України в Іспанію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

 

Іспанія, Королівство Іспанія (іспанська) – країна в західній частині Південної Європи, розташована переважно на Піренейському півострові, охоплює також Балеарські острови в Середземному морі, Канарські острови в Атлантичному океані, менші острівці та райони на півночі Африки.

Вона складається з 17 автономних областей та двох автономних міст. Мадрид – столиця і найбільше місто, а Барселона також має велике значення. Площа держави складає 505 944 км², будучи четвертою за величиною країною в Європі, після Росії, України та Франції. Населення – близько 50 мільйонів. У ньому переважає субтропічний клімат. На заході Іспанія межує з Португалією, на півдні з Великобританією, Гібралтаром, а через Сеуту та Мелілья з Марокко. На північному сході через Піренеї країна межує з Францією та Андоррою.

Купити квитки на автобуси в Іспанію

Дізнатись точний розклад руху автобуса в Барселону, Мадрид, Валенсію, Севілью та ін. або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Іспанію