fbpx

Автобуси в Литву

Автобуси в Литву зі Львова в Вільнюс або Каунас (через Польщу)

Виникла потреба відвідати Литву? Ми пропонуємо Вам автобуси в Литву з України і назад. У нас є автобуси зі Львова до Вільнюса і Каунаса, з Києва до Вільнюса, а також зі Львова та Києва в Клайпеду і назад.

Автобус зі Львова в Вільнюс відправляється в середу і неділю, з Вільнуса – в понеділок і п’ятницю.

УВАГА! Оскільки зараз в період карантину правила перетину кордону для громадян змінено, поїхати в Литву можуть тільки водії-далекобійники, які мають литовську робочу візу та 95 код, а також громадяни, які мають паспорти інших держав. Всі інші категорії громадян (по біометричному паспорту, видом на життя, робочими візами) поки що не можуть перетнути кордон з Польщею, для подорожі в Литву.

Оскільки Литва країна Євросоюзу для подорожі з України до Литви потрібна віза або біометричний паспорт. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові setra_eurolines

(до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Міжнародні автобусні рейси в Литву здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Setra 516 HD, Temsa та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безкоштовною кавою
  • туалетами
  • розеткою на 220В
  • великим багажним відділенням

Купити квиток на автобус в Вільнюс або Каунас

Дізнатись точний розклад руху автобуса зі Львова в Вільнюс, Каунас, Клайпеду або купити квиток, або отримати іншу інформацію щодо поїздки можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобуси в Прагу

 

 

Міжнародний автобусний рейс М3900 Львів – Каунас – Вільнюс – Львів

Виїзд з України
Ср., Нд. Назва зупинок
16:30 Львів/Lviv Автовокзал, вул. Стрийська, 109 07:40
22:50 Люблін/Lublin,
Dw.PKS
00:30
02:30 Білосток/Bialystok,
Parking Biacomex
20:50
06:20 Маріямполє/Marijampolė 18:55
07:50 Каунас/Kaunas Автовокзал 17:50
09:20 Вільнюс/Vilnius Автовокзал 16:00
Пн., Пт.
Виїзд з Литви