fbpx

Автобуси в Словаччину

Регулярні автобуси в Словаччину

Bratislava_PanoramaВ Словаччину з України можна доїхати автобусом, поїздом і літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з України відправляються регулярні автобусні рейси до Словаччини, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Ми пропонуємо Вам автобуси в Словаччину з України  і назад. У нас є автобуси зі Львова, Мукачева, Ужгорода в Братиславу, Кошице, Нітру і Міхаловце та з Ужгорода в Попрад.

Оскільки Словаччина країна Євросоюзу для подорожі з України в Словаччину потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Міжнародні автобусні рейси в Словаччину здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Setra 517 HD, Setra 417 HDH, Irizar PB, Neoplan Tourliner, Bova Futura і іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безплатною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Автобуси в Словаччину зі Львова

Міжнародні автобуси в Словаччину їздять зі Львова їздять, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Словаччину здійснюється з автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Словаччину зі Львова становить від 800 гривень. Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси Van Hool, Setra, Neoplan, MAN, Irizar місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом. Маршрути міжнародних автобусів в Словаччину перетинають кордон в м. Чоп. Деякі рейси автобусів відправляються з Івано-Франківська, Рахова та Ужгорода.

Автобуси в Словаччину з Ужгорода

З Ужгорода  (Автовокзал, вул. Станційна 2) відправляються рейси в Братиславу, Кошице та інші міста.

Автобуси їздять через Кошице, Міхаловце, Сечовіце, Попрад та Собранце.

Купити квиток на автобуси в Словаччину

Дізнатись точний розклад руху автобуса зі Львова, Мукачево, Ужгорода в Братиславу, Кошице або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

Диспетчер на автобус в Білорусію