Німеччина

Автобуси з України в Німеччину

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Котбус – Дортмунд

Виїзд з України
Ср., Чт., Сб., Нд. Назва зупинок
07:15 Київ Центральний з/д вокзал 12:30
07:50 Київ Автостанція “Дачна” 12:05
09:30 Житомир Автовокзал 10:30
11:45 Рівне Автовокзал 08:15
15:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 05:15
02:10 Котбус Автовокзал 15:55
04:15 Берлін Автовокзал 14:00
06:10 Шверінг Автовокзал 11:30
08:00 Гамбург Автовокзал 10:00
09:45 Бремен Автовокзал 08:00
11:30 Оснабрюк Автовокзал 06:15
12:40 Мюнстер Автовокзал 05:10
13:45 Дортмунд Автовокзал 04:00
Вт., Ср., Сб., Нд.
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Дніпропетровськ – Львів – Дрезден – Дюсельдорф

Виїзд з України
Ср., Нд. Назва зупинок
07:15 Київ Центральний з/д вокзал 16:30
07:55 Київ Автостанція “Дачна” 16:05
09:30 Житомир Автовокзал 14:30
11:45 Рівне Автовокзал 12:00
15:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 08:45
02:10 Дрезден Рігельплатц 19:00
03:45 Лейпциг Автовокзал 17:35
05:15 Єна Автовокзал 16:05
07:15 Ерфурт Автовокзал 15:15
09:30 Кассель Автовокзал 12:35
11:10 Падеборн Автовокзал 11:10
13:00 Дортмунд Автовокзал 09:30
13:55 Бохум Автовокзал 08:40
14:55 Ессен Автовокзал 07:55
15:45 Дуйсбург Автовокзал 07:05
16:45 Дюссельдорф Автовокзал 06:15
18:10 Кельн Автовокзал 05:10
18:40 Бонн Автовокзал 04:20
Ср., Сб.
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Берлін – Дортмунд

Виїзд з України
Вт., Сб. Назва зупинок
06:45 Київ Центральний з/д вокзал 13:30
07:30 Київ Автостанція “Дачна” 13:00
09:30 Житомир Автовокзал 11:30
12:00 Рівне Автовокзал 09:00
15:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 06:00
04:30 Котбус ZOB 16:30
06:00 Берлін ZOB 15:00
08:30 Шверінг Rasthof Stolpe 12:30
10:00 Гамбург ZOB 11:00
12:00 Бремен ZOB 09:00
13:30 Оснабрюк ZOB 07:30
14:30 Мюнстер ZOB 06:30
15:30 Дортмунд ZOB 05:30
Вт., Сб.
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Берлін – Дортмунд

Виїзд з України
Вт., Сб. Назва зупинок
08:30 Київ Автостанція “Дачна”, пр. Перемоги, 142 15:00
10:00 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 13:00
13:00 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 11:00
16:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 07:00
07:00 Дрезден Riegel Platz 15:00
08:30 Хемніц Einkaufzentrum A4 14:00
10:00 Хоф Hbf 12:30
12:00 Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz 11:00
13:00 Інгольштадт ZOB, Esplanade Str. 09:00
14:00 Мюнхен ZOB 08:00
15:00 Аусбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord 07:00
16:00 Ульм Eberhard-Finckh-Straße 06:00
12:00 Крайльсхайм ZOB‐Freigelände 09:40
13:30 Еринген Austraße HBS 09:00
14:00 Хайльбронн Hafenstraße 6 08:00
15:00 Штутгарт ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr. 07:00
15:00 Гайдельберг Hauptbahnhof 07:00
15:15 Мангейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str. 06:30
15:30 Людвігсгафен на Рейні ZOB‐Freigelände 06:00
14:30 Дармштадт Hbf – West – Seite Zweifalltorweg 05:30
15:00 Франкфурт на Майні Hbf. Südseite; Mannheimer Str 05:00
15:30 Майнц Hbf., Kaiser – Wilhem – Ring 04:30
16:00 Висбаден Hbf 04:00
16:30 Кайзерслаутерн Hertelsbrunnenring 05:20
17:30 Саарбрюккен Автовокзал Dudweilerstraße 04:30
16:00 Карлсруе Hbf., Südseite 06:45
16:30 Раштатт Hbf 06:20
17:00 Баден-Баден Hbf 06:00
17:40 Оффенбург Güterstraße/Kaufland 05:20
18:30 Фрайбург Hbf/ZOB 04:30
Ср., Сб.
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Запоріжжя – Львів – Дрезден – Дюссельдорф

Виїзд з України
Пн., Ср., Пт. Назва зупинок
17:00 Запоріжжя, Автовокзал 01:30
19:00 Дніпропетровськ, Автовокзал 00:00
22:30 Харків Автовокзал, пр. Гагаріна 21:00
01:00 Полтава Автовокзал 19:00
03:00 Лубни Автовокзал 17:00
07:00 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 13:30
07:15 Київ Автостанція “Дачна” 13:00
09:00 Житомир Автовокзал 11:00
11:30 Рівне Автовокзал 09:00
14:15 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 06:00
04:30 Дрезден Riegelplatz 15:30
пересадка
06:00 Лейпциг OB (bei Hbf) 14:00
07:00 Магдебург ZOB (Konrad-Adenauer-Platz) 12:30
08:30 Брауншвайг ZOB (Berliner Platz) 11:00
09:30 Ганновер ZOB (Rundestraße, 12) 10:00
10:30 Білефельд ZOB (Brackwede, Eisenbahnstraße, 42) 08:30
12:00 Дортмунд ZOB (Steinstraße) 07:15
12:30 Ессен ZOB (bei Hbf) 06:45
13:00 Дуйсбург ZOB (bei Hbf) 06:15
13:30 Дюссельдорф ZOB (bei Hbf, Worringerstraße) 05:30
Вт., Чт., Сб.
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Запоріжжя – Львів – Хемніц – Хайльбронн

Виїзд з України
Вт., Сб. Назва зупинок
17:00 Запоріжжя, Автовокзал 01:30
19:00 Дніпропетровськ, Автовокзал 00:00
22:30 Харків Автовокзал, пр. Гагаріна 21:00
01:00 Полтава Автовокзал 19:00
03:00 Лубни Автовокзал 17:00
07:00 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 13:30
07:15 Київ Автостанція “Дачна” 13:00
09:00 Житомир Автовокзал 11:00
11:30 Рівне Автовокзал 09:00
14:15 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 06:00
05:30 Хемніц ZOB 14:30
06:15 Гера ZOB 13:45
07:30 Хоф Autohof (А-9) 12:30
09:00 Нюрнберг ZOB 10:30
10:00 Інгольштадт ZOB 09:30
11:00 Мюнхен P+R Fröttmanning 08:30
13:00 Ульм ZOB 06:30
14:00 Штутгарт ZOB (Obertürkheim) 05:30
15:00 Хайльбронн ZOB 04:30
Вт., Сб.
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Кобус – Дортмунд

Виїзд з України
Вт., Сб. Назва зупинок
07:15 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 13:30
07:30 Київ Автостанція “Дачна” 13:00
09:00 Житомир Автовокзал 11:00
11:30 Рівне Автовокзал 09:00
15:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 06:00
04:30 Кобус ZOB 16:30
06:00 Берлін ZOB 15:00
08:30 Шверін Rasthof Stolpe 12:30
10:00 Гамбург ZOB 11:00
12:00 Бремен ZOB 09:00
13:30 Оснабрюк ZOB 07:00
14:30 Мюнстер ZOB 05:45
15:30 Дортмунд ZOB 05:00
Вт., Сб.
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Халле – Берлін – Росток

Виїзд з України
Чт., Сб. Назва зупинок Вт., Чт.
21:00 Червоноармійськ** Центральний автовокзал 07:00
21:30 Херсон** Центральний автовокзал 08:25
21:15 Одеса** Центральний автовокзал 00:30
23:00 Дніпропетровськ** Центральний автовокзал 06:00
23:00 Харків** Південний з/д вокзал північний термінал 23:00
23:05 Миколаїв** Ц.автовокзал вул. Леніна 06:45
23:30 Запоріжжя** Центральний автовокзал 05:00
01:00 Полтава** навпроти центрального автовокзалу 21:00
02:30 Кременчуг** Центральний автовокзал 02:00
04:35 Умань** Центральний автовокзал 01:45
07:45 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 15:30
08:30 Київ Автостанція “Дачна” пр. Перемоги, 142 15:00
10:00 Житомир Автовокзал 13:00
12:00 Рівне Автовокзал 11:45
15:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 07:00
23:55 Краків Автовокзал, вул. Босацка, 18 23:30
07:00 Дрезден з/д вокзал Bayrische Str.14 16:30
08:20 Лейпціг Центр. автовокзал біля з/д вокз., Goethestr. 14:15
09:10 Халле Автобусна зупинка Berliner Brücke/ Berliner Str. 13:30
10:20 Дессау Центральний автовокзал 12:40
11:30 Берлін Центральний автовокзал Massurenalle 4-6 11:00
14:00 Шверін* Центральний автовокзал. Грунтплатц 4 10:55
15:30 Гамбург* Центральний автовокзал, Аденауералє 78 09:20
15:15 Бремен** з/д вокзал, Брайтенвег 13 07:40
17:30 Росток Центральний автовокзал біля з/д вокзалу 07:10
Сб., Пн. Вт., Нд.
Виїзд з Німеччини

* Можлива пересадка на інший автобус, ** Пересадка на інший автобус

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Хемніц – Мюнхен – Карлсруе

Виїзд з України
Вт., Пт. Назва зупинок Чт., Пн.
21:00 Червоноармійськ** Центральний автовокзал 07:00
21:30 Херсон** Центральний автовокзал 08:25
21:15 Одеса** Центральний автовокзал 00:30
23:00 Дніпропетровськ** Центральний автовокзал 06:00
23:00 Харків** Південний з/д вокзал північний термінал 23:00
23:05 Миколаїв** Ц.автовокзал вул. Леніна 06:45
23:30 Запоріжжя** Центральний автовокзал 05:00
01:00 Полтава** навпроти центрального автовокзалу 21:00
02:30 Кременчуг** Центральний автовокзал 02:00
04:35 Умань** Центральний автовокзал 01:45
07:45 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 15:30
08:30 Київ Автостанція “Дачна” пр. Перемоги, 142 15:00
10:00 Житомир Автовокзал 13:00
12:00 Рівне Автовокзал 11:45
15:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 07:00
06:00 Берлін Центральний автовокзал 17:00
07:30 Магдебург Центр. автовокзал, Konrad-Adenauer-Platz 14:20
08:45 Брауншвейг Центр. автовокзал, Berliner Platz 1 13:20
09:45 Ганновер Центр. автовокзал, ул. Рунде 12 12:20
** Оснабрюк** **
** Гамбург** **
** Бремен** **
** Кассель** **
11:15 Білефельд з/д вокзал Brackwede, Eisenbahnstr. 42 10:50
11:45 Хамм HBF, Rückseite, Unionstr. 09:50
12:15 Дортмунд Центр. автовокзал, Steinstrasse 09:20
12:45 Ессен Автовокзал біля з/д вокзалу 08:50
13:15 Дуйсбург з/д вокзал, Otto-Keller-Strasse. 08:20
13:45 Дюссельдорф Центр. автовокзал, Worringerstr 07:50
14:30 Кьольн Аеропорт «КЬОЛЬН-БОНН» новий термінал 2, Кennedystr. 07:00
Чт., Нд. Вт., Сб.
Виїзд з Німеччини

* Можлива пересадка на інший автобус, ** Пересадка на інший автобус

Міжнародний автобусний рейс Київ – Львів – Хемніц – Мюнхен – Карлсруе

Виїзд з України
Вт.,Чт.,Пт.,Сб. Назва зупинок Пн., Вт., Чт., Пт.
21:00 Червоноармійськ** Центральний автовокзал 07:00
21:30 Херсон** Центральний автовокзал 08:25
21:15 Одеса** Центральний автовокзал 00:30
23:00 Дніпропетровськ** Центральний автовокзал 06:00
23:00 Харків** Південний з/д вокзал північний термінал 23:00
23:05 Миколаїв** Ц.автовокзал вул. Леніна 06:45
23:30 Запоріжжя** Центральний автовокзал 05:00
01:00 Полтава** навпроти центрального автовокзалу 21:00
02:30 Кременчуг** Центральний автовокзал 02:00
04:35 Умань** Центральний автовокзал 01:45
07:45 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 15:30
08:30 Київ Автостанція “Дачна” пр. Перемоги, 142 15:00
10:00 Житомир Автовокзал 13:00
12:00 Рівне Автовокзал 11:45
15:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 07:00
06:00 Дрезден з/д вокзал Bayrische Str.14 16:30
07:00 Хемніц Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, (кінцева 21авт.) 15:30
08:10 Цвікау Hbh Hst. Nord 14:20
09:00 Хоф Autohof Münchberg, 35 13:30
09:30 Байройт GII Goethestrasse 13:00
10:10 Нюрнберг Центр. автов. біля з/д вокзалу, Willy-Brandt-Platz 12:00
11:30 Інгольштат Центр. автовокзал, Esplanade Str 11:00
12:40 Мюнхен Парковка Fröttmaning 10:00
13:45 Аугсбург Парковка Augsburg Oberhausen Nord 09:00
14:50 Ульм Центральний автовокзал або Rasthof Seligweiler 08:00
16:20 Штутгарт Центр. автовокзал S – Obertürkheim, Hafenbahnstr. 07:00
17:30 Хайльбронн Автобусна зупинка за з/д вокзалом, Hafenstrasse 6 06:00
12:00 Вюрцбург* Центральний з/д вокзал, Bissmarckstr. 09:30
13:00 Ашаффенбург* Штадтбадштрасе, парковка 08:30
13:30 Франкфурт на Майні* Центр. з/д Мангеймер штрасе 08:00
14:00 Дармштадт* Центр. з/д вокзал, західна сторона 07:30
15:00 Хайдельберг* Центральний автовокзал 06:30
15:15 Маннхайм* Центр. автовокзал біля з/д вокзалу 06:15
16:00 Карлсруе* Центр. автовокзал біля з/д вокзалу 05:30
Чт.,Сб.,Нд.,Пн. Вт., Ср., Сб., Нд.
Виїзд з Німеччини

* Можлива пересадка на інший автобус, ** Пересадка на інший автобус

Міжнародний автобусний рейс Дніпропетровськ – Київ – Львів – Хемніц – Мангайм – Трієр

Виїзд з України
пятниця Назва зупинок понеділок
00:05 Дніпропетровськ Автовокзал, вул. Курчатова, 10 05:00
02:00 Красноград Автовокзал, вул. Полтавська, 29 03:00
03:55 Харків Автовокзал вул. ул. Гагаріна, 22 01:30
06:30 Полтава Автовокзал, вул. Великотирнивська, 7 23:00
12:00 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 17:45
14:15 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 15:30
17:10 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 12:30
20:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 09:15
09:00 Дрезден Автовокзал, вул. Байрішештрассе 19:30
11:50 Хемніц Автовокзал, вул. Георгштрассе 18:00
13:15 Хоф Автовокзао при з/д.вокзалі, Платформа Nr.5 16:30
14:00 Байройт вул. Гьотештрассе, зупинка Nr. II 15:30
15:20 Нюрнберг Автовокзал біля з/д вокзалу, Виллі-Бренд-Плац 14:00
17:45 Хейлбронн Автобусна стоянка, вул. Хафенштрассе 11:30
18:50 Мангайм АВ вул.Хайнрих-фон-Штефани-Штрассе 6-8 10:00
20:00 Франкфурт на Майні Центр. з/д Мангеймер штрасе 08:00
21:00 Кайзерслаутерн Зупинка Хертельсбрунненринг 06:30
21:30 Ландштуль Аутогоф Ландштуль 06:00
22:00 Саарбрюкен Автовокзал, вул. Дудвайлерштрассе, 98 05:00
23:30 Трієр з/д вокзал, автобусна зупинка Молткештрассе 21-13 03:30
субота субота
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Запоріжжя – Київ – Львів – Котбус – Кобленц

Виїзд з України
пятниця Назва зупинок понеділок
22:30 Запоріжжя Автовокзал, пр. Леніна, 20 02:30
00:05 Дніпропетровськ Автовокзал, вул. Курчатова, 10 01:00
02:00 Красноград Автовокзал, вул. Полтавська, 29 23:00
03:55 Харків Автовокзал вул. ул. Гагаріна, 22 21:30
06:30 Полтава Автовокзал, вул. Великотирнивська, 7 19:00
12:00 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 13:45
14:15 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 11:30
17:10 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 08:30
20:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 05:30
08:30 Котбус АВ, Маріенштрасе, 1, Площадка №9 (03046) 17:40
10:00 Берлін АВ біля радіо вежі “Функтурм” Мазуреналле 4-6 (14057) 16:00
12:00 Магдебург АВ, віход з з/д вокзалу на Конрад-Аденауер-Платц (39104) 13:45
13:30 Брауншвейг Автовокзал Berliner Platz (38109) 12:20
18:30 Бремен Автовокзал біля з/д вокзалу 07:30
16:30 Гамбург Автовокзал, Аденауер алея, 78 09:20
14:30 Ганновер Автовокзал при з/д вокзалі, Рундештрасе (30161) 11:20
16:00 Білефельд Bahnhof Brackwede (33647) 09:40
17:30 Дортмунд АВ, північний вихід з з/д вокзалу Штайнштрасе (44147) 08:00
18:00 Ессен з/д вокзал (45127) 07:10
18:30 Дюссельдорф Hbf. Worringerstr (40210) 06:00
19:30 Кельн Аеропорт “Кельн/Бонн” Термінал 2, Кеннедіштрасе 05:00
20:00 Бонн Автобусна зупинка, Томасштрасе 36 (53111) 04:30
20:45 Кобленц (АВ при з/д вокзалі, Шпардабанк, Франкенштрасе 1 (56068) 03:30
неділя субота
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Запоріжжя – Київ – Львів – Лейпціг – Кобленц

Виїзд з України
пятниця Назва зупинок понеділок
22:30 Запоріжжя Автовокзал, пр. Леніна, 20 02:30
00:05 Дніпропетровськ Автовокзал, вул. Курчатова, 10 01:00
02:00 Красноград Автовокзал, вул. Полтавська, 29 23:00
03:55 Харків Автовокзал вул. ул. Гагаріна, 22 21:30
06:30 Полтава Автовокзал, вул. Великотирнивська, 7 19:00
12:00 Київ Автостанція “Київ” з/д вокзал, вул. С. Петлюри, 32 13:45
14:15 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 11:30
17:10 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 08:30
20:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 05:30
09:00 Дрезден Busbhf. Bayerische (10169) 17:00
10:30 Лейпціг Автовокзал Goethestr 15:30
10:00 Берлін АВ біля радіо вежі “Функтурм” Мазуреналле 4-6 (14057) 16:00
12:15 Магдебург АВ – віход з з/д вокзалу на Конрад-Аденауер-Платц (39104) 13:45
13:30 Брауншвейг Автовокзал Berliner Platz (38109) 12:20
18:30 Бремен Автовокзал біля з/д вокзалу 07:30
16:30 Гамбург Автовокзал, Аденауер алея, 78 09:20
14:30 Ганновер Автовокзал при з/д вокзалі, Рундештрассе (30161) 11:20
16:00 Білефельд Bahnhof Brackwede (33647) 09:40
17:30 Дортмунд АВ, північний вихід з з/д вокзалу Штайнштрассе (44147) 08:00
18:15 Ессен з/д вокзал (45127) 07:10
19:00 Дюссельдорф Hbf. Worringerstr (40210) 06:00
20:00 Кельн Аеропорт “Кельн/Бонн” Термінал 2, Кеннедіштрассе 05:00
20:30 Бонн Автобусна зупинка, Томасштрасе 36 (53111) 04:30
21:15 Кобленц (АВ при з/д вокзалі, Шпардабанк, Франкенштрасе 1 (56068) 03:30
неділя субота
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Херсон – Вінниця – Львів – Лейпціг – Кобленц

Виїзд з України
субота Назва зупинок середа
03:30 Херсон Автовокзал, вул. Буденного, 1 21:30
04:30 Миколаїв Автовокзал, проспект Жовтневий, 21а 20:30
07:15 Одеса Автовокзал Привоз, вул. Новощепной Ряд, 5 18:00
11:00 Умань Автовокзал, вул. Київська, 1 14:00
14:00 Вінниця Автовокзал Западный, вул. Хмельницьке Шосе, 107 11:30
16:00 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке Шосе, 23 09:30
18:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова,7 07:30
20:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 05:30
09:00 Дрезден Busbhf. Bayerische (10169) 17:00
10:30 Лейпціг Автовокзал Goethestr 15:30
10:00 Берлін АВ біля радіо вежі “Функтурм” Мазуреналле 4-6 (14057) 16:00
12:15 Магдебург АВ – віход з з/д вокзалу на Конрад-Аденауер-Платц (39104) 13:45
13:30 Брауншвейг Автовокзал Berliner Platz (38109) 12:20
18:30 Бремен Автовокзал біля з/д вокзалу 07:30
16:30 Гамбург Автовокзал, Аденауер алея, 78 09:20
14:30 Ганновер Автовокзал при з/д вокзалі, Рундештрассе (30161) 11:20
16:00 Білефельд Bahnhof Brackwede (33647) 09:40
17:30 Дортмунд АВ, північний вихід з з/д вокзалу Штайнштрассе (44147) 08:00
18:15 Ессен з/д вокзал (45127) 07:10
19:00 Дюссельдорф Hbf. Worringerstr (40210) 06:00
20:00 Кельн Аеропорт “Кельн/Бонн” Термінал 2, Кеннедіштрассе 05:00
20:30 Бонн Автобусна зупинка, Томасштрасе 36 (53111) 04:30
21:15 Кобленц (АВ при з/д вокзалі, Шпардабанк, Франкенштрасе 1 (56068) 03:30
неділя віторок
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Херсон – Вінниця – Львів – Котбус – Кобленц

Виїзд з України
середа Назва зупинок неділя
03:30 Херсон Автовокзал, вул. Буденного, 1 21:30
04:30 Миколаїв Автовокзал, проспект Жовтневий, 21а 20:30
07:15 Одеса Автовокзал Привоз, вул. Новощепной Ряд, 5 18:00
11:00 Умань Автовокзал, вул. Київська, 1 14:00
14:00 Вінниця Автовокзал Западный, вул. Хмельницьке Шосе, 107 11:30
16:00 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке Шосе, 23 09:30
18:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова,7 07:30
20:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 05:30
08:30 Котбус АВ, Маріенштрассе, 1, Площадка №9 (03046) 17:40
10:00 Берлін АВ біля радіо вежі “Функтурм” Мазуреналле 4-6 (14057) 16:00
12:00 Магдебург АВ – віход з з/д вокзалу на Конрад-Аденауер-Платц (39104) 13:45
13:30 Брауншвейг Автовокзал Berliner Platz (38109) 12:20
18:30 Бремен Автовокзал біля з/д вокзалу 07:30
16:30 Гамбург Автовокзал, Аденауер алея, 78 09:20
14:30 Ганновер Автовокзал при з/д вокзалі, Рундештрассе (30161) 11:20
16:00 Білефельд Bahnhof Brackwede (33647) 09:40
17:30 Дортмунд АВ, північний вихід з з/д вокзалу Штайнштрассе (44147) 08:00
18:00 Ессен з/д вокзал (45127) 07:10
18:30 Дюссельдорф Hbf. Worringerstr (40210) 06:00
19:30 Кельн Аеропорт “Кельн/Бонн” Термінал 2, Кеннедіштрассе 05:00
20:00 Бонн Автобусна зупинка, Томасштрасе 36 (53111) 04:30
20:45 Кобленц (АВ при з/д вокзалі, Шпардабанк, Франкенштрасе 1 (56068) 03:30
четвер субота
Виїзд з Німеччини

Міжнародний автобусний рейс Херсон – Одеса – Львів – Штутгарт – Фрайбург

Виїзд з України
пятниця Назва зупинок понеділок
03:30 Херсон Автовокзал, вул. Буденного, 1 01:00
04:30 Миколаїв Автовокзал, проспект Жовтневий, 21а 00:00
07:15 Одеса Автовокзал Привоз, вул. Новощепной Ряд, 5 22:00
11:00 Умань Автовокзал, вул. Київська, 1 17:40
14:00 Вінниця Автовокзал Западный, вул. Хмельницьке Шосе, 107 15:10
16:00 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке Шосе, 23 13:00
18:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова,7 11:20
20:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 09:15
09:30 Дрезден Автовокзал, вул. Байрішештрасе 19:30
12:15 Хемніц Автовокзал, вул. Георгштрасе 18:00
12:45 Цвікау Вокзал, вул. Бангофштрасе 17:30
13:30 Хоф Автовокзао при з/д.вокзалі, Платформа Nr.5 16:30
14:30 Байройт вул. Гьотештрассе, зупинка Nr. II 15:30
15:45 Нюрнберг Автовокзал біля з/д вокзалу, Виллі-Бренд-Плац 14:00
17:10 Регенсбург АВ, вул. Банхофштрасе 16 12:00
17:00 Інгольштадт Бургер Кінг, Заправка Арал 12:15
18:00 Мюнхен Паркплатц Фреттманнінг біля Alianz Arena 11:15
19:00 Аугсбург АВ, вул. Бібербахштрасе, Оберхаузен-Норд 10:15
20:10 Ульм АВ, вул. Эберхард-Фінк 09:00
21:30 Штутгарт АВ, вул. Обертюркхайм, Хафенбанштрасе 07:30
22:30 Карлсруе АВ біля з/д вокзалу, вул. Хінтері Хауптбанхоф 06:00
23:00 Баден-Баден Вокзал вул.Оозер Банхофштрасе 05:30
23:30 Оффенбург вул.Окенштрасе, зупинка “Гютерштрасе” біля Кауфланд 05:00
00:00 Лар Автовокзал, вул. Айзенбанштрасе 04:30
00:30 Фрайбург Автовокзал, вул. Бісмаркаллеє 1/3 04:00
неділя субота
Виїзд з Німеччини

Подивитися точний розклад руху автобуса з України в Німеччину або купити квиток можна тут.