fbpx

Автобуси в Польщу

Автобусні рейси з України в Польщу

Krakow palacХочете потрапити в Польщу? Ми пропонуємо автобусні рейси з України в Польщу і назад. Ви можете купити квитки на автобуси в Польщу та з Польщі (Перемишля, Кракова, Варшави та інших міст) та Чехії в країни Західної Європи комфортабельними автобусами європейських перевізників.

Автобуси в Польщу з Києва

Міжнародні автобуси до Польщі з Києва їздять щодня, посадка пасажирів на міжнародний автобус в Польщу здійснюється з автостанції “Київ”, за адресою: Київ, вул. Симона Петлюри, 32 або автостанції “Дачна”, за адресою: Київ, Перемоги, 142.

Маршрути міжнародних автобусів в Польщу перетинають кордон в м. Краківець, Шегині, Рава-Руська, Грушів або Ягодин.

Автобуси в Польщу зі Львова

Міжнародні автобуси до Польщі зі Львова їздять кожного дня. Посадка пасажирів на міжнародний автобус в Польщу найчастіше здійснюється з центрального автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, вул. Стрийська, 109 або з залізничного вокзалу, вул. Двірцева, 1. Вартість квитків на автобуси в Польщу зі Львова становить – 300-900 гривень, в залежності від міста в яке потрібно доїхати.

Деякі автобусні рейси відправляються з Запоріжжя, Чернівців, Одеси, Хмельницька, Тернополя, Рівного, Житомира, Миколаїва, Луцька та Івано-Франківська.

Автобуси з Польщі в інші країни Європи

Деякі українські пасажири, у яких є польська віза, можуть купити на цьому сайті або в наших касах квитки на рейси, приміром доїхати на автобусі зі Львова до Кракова, а потім сісти на рейс в будь-яке місто Європи та ін. На нашому сайті можна отримати інформацію про всі міжнародні рейси в більшість країн Європи з Польщі та вибрати найкраще стикування рейсів.

Автобус в Польщу

Міжнародні автобусні в Польщу здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Neoplan, Setra 417, Setra 517, Irizar та іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • туалетами
  • великим багажним відділенням
  • розетками для телефонів
  • зручними сидіннями

Віза в Польщу

Оскільки Польща країна Євросоюзу для подорожі з України в Польщу по біометричному паспорту не потрібна віза. Візи потрібні тільки для офіційної роботи (більше ніж 6 місяців) в Польщі або для людей які мають звичайні закордонні паспорти.

Візи бувають національні і шенгенські короткострокові (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квиток на автобуси в Польщу

Дізнатись точний розклад руху автобуса  з України в Польщу і з Польщі в інші країни Європи або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

 Диспетчер на автобуси в Польщу