Автовокзал Дрогобич

Автовокзал “Дрогобич”

Дрогобич – це одна з найбільших і найстарших міст Львівської області, що засноване в 1081 році. Населення Дрогобича складає близько 80 тисяч чоловік. Місто характеризується розвиненою промисловістю і інфраструктурою. Дрогобич має автобусне сполучення зі всіма прилеглими містами, а також з деякими містами Європи.

Автовокзал “Дрогобич” або Автостанція №1

Автовокзал “Дрогобич” або Автостанція №1 – центральна автостанція міста Дрогобич розташована по вул. Злуки 1. З автостанції щоденно відправляються регулярні автобусні рейси в Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Калуш, Долину, Самбір, Стрий, Трускавець, Горохів, Стебник, Польщу (Жешов, Радом, Катовіце, Краків, Варшаву, Ополе, Зелена Гура, Щецин, Вроцлав та інші), Чехію (Прага, Брно, Плзень тощо) та інші.

Телефон: +38 (032) 44 33 930, міжнародні рейси телефони: +38 (098) 341 35 38

Автостанція №2

Автостанція №2 – автостанція розташована по вул. Пилипа Орлика, 5. З автостанції щоденно відправляються регулярні автобусні рейси в Львів, Трускавець, Самбір, Стрий, Майдан, Свидник, Дорожів, Грушів, Новошиці, Тинів, Рихтичі, Красне, Нове Село, Мости, Підгайці, Ставчани, Березець та інші.