Автобуси в Італію

Регулярні автобусні рейси з України в Італію

В Італію з України можна доїхати автобусом або літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з України відправляються регулярні автобусні рейси в Італію, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.
Ми пропонуємо Вам автобуси в Італію з України і назад. У нас є автобуси з Одеси, Львова, Києва. Тернополя у всі великі міста Італії і назад. Крім того у нас можна доїхатив Польщу, а з Польщі в Італію.

Оскільки Естонія країна Євросоюзу для подорожі з України в Естонію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові  (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Міжнародні автобусні рейси в Італію здійснюються туристичними автобусами єврокласу марки Neoplan, Setra 516 HD і іншими, які укомплектовані:

  • вай-фай (wifi)
  • кондиціонером
  • безкоштовною кавою
  • туалетами
  • великим багажним відділенням

Подивитися точний розклад руху автобуса зі Львова та Києва в Рим, Верону, Феррару, Фоджу та інші або купити квиток на автобуси в Італію можна тут.

 

Регулярний міжнародний рейс Одеса – Львів – Феррара – Фоджа – Барі

Виїзд з України
Чт. Назва зупинок Пн.
01:00 Одеса Автовокзал, вул. Колонтаївська, 58 03:05
04:35 Умань Автовокзал, вул. Київська, 1 23:35
07:05 Вінниця Автовокзал, вул. Київська, 8 21:05
09:30 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке Шосе, 23 18:40
11:15 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 16:55
14:00 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 14:30
15:10 Стрий, Автовокзал, вул. Привокзальна, 116 13:20
17:25 Мукачево, Автовокзал, вул. Ак. Павлова, 214 11:05
07:10 Удіне, Stazione viale EUROPA Unita 16 21:30
08:50 Венеція,  Mestre, hotel
Holiday
20:00
09:25 Падуя, Stazione degli autobus Piazzale Boschetti 19:20
10:30 Феррара, Stazione Fs-Lato Hotel Jolly 18:15
12:05 Равенна, Stazione degli autobus Via Aldo Moro 16:45
13:00 Ріміні, Stazione degli autobus Piazzale Battisti 15:45
14:25 Анкона, Piazza Rosselli-Stazione Fs 14:15
15:40 Сан-Бернедетто-дель-Тронто, V.le
dello sport-P.zzale stadio
13:00
16:40 Пескара, Stazione Fs Piazza della Repubblica 12:00
17:40 Васто, Stazione degli autobus Area Servizio Foglia 09:40
18:40 Сан-Северо, stazione Autobus 08:30
19:15 Фоджа, Piazza Della Stazione 08:05
20:00 Чериньола, Stazione 07:20
21:10 Барі, Stazione degli autobus FS-Via G. Capruzzi 06:00
Пт. Сб.
Виїзд з Італії

Регулярний міжнародний рейс Миколаїв – Львів – Болонья – Рим – Салерно

Виїзд з України
Чт. Назва зупинок Вт.
23:00 Миколаїв Автостанція, проспект Жовтневий, 21 а 07:25
01:10 Одеса Автовокзал, вул. Колонтаївська, 58 05:25
05:30 Умань Автовокзал, вул. Київська, 1 01:05
08:05 Вінниця Автовокзал, вул. Київська, 8 22:35
10:10 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке Шосе, 23 20:35
12:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 18:50
14:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 16:45
15:40 Стрий, Автовокзал, вул. Привокзальна, 116 15:15
18:00 Мукачево, Автовокзал, вул. Ак. Павлова, 214 13:00
18:45 Ужгород, Автовокзал, вул. Станційна, 2 12:20
11:15 Мантова, вул. Саверіо Бетінеллі 19:50
12:25 Реджо-Емілія, Autostaz. C.I.M di Pizzale Europa 18:35
14:30 Флоренція, Piazza Adua 16:25
18:05 Рим, станція метро Ребіббія 12:45
20:40 Касерта, Площа залізничної станції 10:05
21:15 Неаполь, Corso Arnaldo Lucci int. Scalo FS 80142 09:25
22:00 Салерно, Площа Конкордія 08:30
Сб. Нд.
Виїзд з Італії

Регулярний міжнародний рейс Київ – Львів – Болонья – Рим – Салерно

Виїзд з України
Чт. Назва зупинок Пн.
07:00 Київ Автостанція, пр. Петлюри, 32 00:45
08:30 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 22:45
10:30 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 19:50
11:30 Луцк Автовокзал, вул. Конякіна 39 18:40
14:30 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 16:20
09:45 Удіне, Autostazione Viale Europa Unita 16 22:00
11:50 Падуя, Автостанція Piazzale Boschetti 20:00
13:00 Верона, 19:00
14:35 Реджо-Емілія, Autostaz. C.I.M di Pizzale Europa 17:15
15:05 Модена, 16:20
15:30 Болонья, Terminal bus Piazza 20 settembre 16:00
16:50 Флоренція, Piazza Adua 15:00
19:00 Терні, piazza della Rivoluzione France ATS 13:00
20:25 Рим, станція метро Ребіббія 10:35
23:30 Неаполь, Corso Arnaldo Lucci int. Scalo FS 80142 08:35
00:30 Салерно, Piazza della Concordia 07:15
Сб. Сб.
Виїзд з Італії

Регулярний міжнародний рейс Чернівці – Львів – Рим – Неаполь

Виїзд з України
Пт. Назва зупинок Пн.
06:30 Чернівці Автовокзал, вул.Головна 219 22:45
08:00 Коломия Автовокзал, вул.Антоненка-Давидовича 15 21:25
09:15 Івано-Франківськ Автовокзал, вул. Пасічна 20:10
09:00 Львів вул. Наукова.35а (парковка біля магазину “Сільпо”) 19:10
11:15 Стрий, Автовокзал, вул. Вокзальна, 7 18:10
14:15 Рим, станція метро “Rebibbia” 13:15
17:30 Неаполь, Piazza Garibaldi 10:00
Сб. Нд.
Виїзд з Італії

Регулярний міжнародний рейс Чернівці – Львів – Анкона – Барі (через Польщу)

Виїзд з України
Пт. Назва зупинок
00:30 Чернівці Автовокзал, вул.Головна 219 01:20
02:30 Коломия Автовокзал, вул.Антоненка-Давидовича 15 23:30
04:00 Івано-Франківськ Автовокзал, вул. Залізнична, 30 22:00
05:30 Рогатин Автовокзал, ул.Галицька, 8 20:30
07:20 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 18:50
09:30 Шегині, митниця (UA-PL) 17:00
02:30 Венеція,  Mestre Viale
Stzione 1
21:10
04:10 Болонья,  Autostazione di
Bologna – Piazza XX Settembre, 6
19:20
05:40 Рімміні,  втовокзал, Viale
Roma
17:40
07:10 Анкона,  втовокзал, Via
Flaminia
16:00
08:30 Сан-Бернедетто-дель-Тронто, Автовокзал,
Via Antonio Gramesci
14:40
09:40 Пескара,  Via Stazione
Ferroviaria
13:20
13:00 Андрія,  ia Aldo Moro 09:40
14:00 Барі, Corso Italia 08:30
Нд.
Виїзд з Італії

Регулярний міжнародний рейс Вінниця – Львів – Рим – Беневенто

Виїзд з України
Пт. Назва зупинок
00:00 Вінниця Автовокзал “Західний”, вул. Хмельницьке шосе, 147 23:35
02:00 Хмельницький Автовокзал, вул. Вінницьке шосе, 23 21:45
04:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 19:50
07:20 Львів Автовокзал, вул. Стрийська, 109 17:40
08:30 Стрий, Автовокзал, вул. Вокзальна, 7 16:35
11:00 Захонь, митниця 12:10
18:40 Пінце, митниця 04:10
22:40 Фернетті, митниця 01:10
08:50 Рим, станція метро Ребіббія 14:00
11:20 Санта-Марія-Капуа-Ветере, Автовокзал 11:25
11:50 Неаполь, Piazza Garibaldi 10:40
12:35 Авелліно, Автовокзал 09:40
13:15 Беневенто, Автовокзал 08:50
Нд.
Виїзд з Італії

Регулярний міжнародний рейс Київ – Львів – Местре – Рим – Неаполь

Виїзд з України
Чт. Назва зупинок
08:30 Київ Автостанція «Дачна», пр. Перемоги, 142 07:30
10:00 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 05:00
13:15 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 01:30
14:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 00:30
17:00 Львів, вул. Кузневича, 2 22:30
20:00 Ужгород, зупинка на вимогу 18:00
13:00 Удіне, Autostaz. Viale Europa Unita 22:30
14:30 Местре, Viale stazione, 1 Eurolines, Mestre 21:00
15:00 Болонья, Terminal bus Piazza 20 settembre 19:30
17:00 Флоренція, Autostazione Sita –Via Sante Caterina, 17:00
20:00 Рим, Stazione Tiburtina
23:30 Неаполь,  MetroPark Porto
Garibaldi
10:40
Нд.
Виїзд з Італії

Регулярний міжнародний рейс Київ – Львів – Ріміні – Пескара – Рим

Виїзд з України
Чт. Назва зупинок
08:30 Київ Автостанція «Дачна», пр. Перемоги, 142 07:30
10:00 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 05:00
13:15 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 01:30
14:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 00:30
17:00 Львів, вул. Кузневича, 2 22:30
20:00 Ужгород, зупинка на вимогу 18:00
17:00 Ріміні, Piazza Battisti, stazione FS 18:00
18:40 Анкона,  Stazione FS 16:30
20:00 Сан-Бернедетто-дель-Тронто, Vialle dello Sport, Piazalle stadio 15:30
21:30 Пескара, Stazione FS, piazza della Republica 14:00
00:30 Рим, Stazione Tiburtina 11:00
Нд.
Виїзд з Італії

Регулярний міжнародний рейс Київ – Львів – Местре – Мілан – Генуя

Виїзд з України
четвер Назва зупинок вівторок
08:30 Київ Автостанція «Дачна», пр. Перемоги, 142 07:30
10:00 Житомир Автовокзал, вул. Київська, 93 05:00
13:15 Рівне Автовокзал, вул. Київська, 40 01:30
14:00 Тернопіль Автовокзал, вул. Жилова, 7 00:30
17:00 Львів, вул. Кузневича, 2 22:30
20:00 Ужгород, зупинка на вимогу 18:00
13:00 Удіне, Autostaz. Viale Europa Unita 22:30
14:30 Местре, Viale stazione, 1 Eurolines, Mestre 20:30
15:00 Падуя, Autostaz. Piazzale Boschetti 20:00
15:40 Вінченца, Di fronte stazione FS fermata Bus 19:30
16:50 Верона,  Stazione F5 Porta
Nova – Gare centrale
18:30
18:00 Брешія, Autostazione Ciba Via Solferino 17:15
20:00 Мілан, Terminal Bus di Lampugnano-Giulio Nat 15:15
22:15 Турін, Autostazione Corso
Vittorio Emanuele 131
13:00
00:10 Савона, Ж/Д вокзал, Piazza Aldo Moro 11:15
01:15 Генуя,  Piazza Della
Vittoria
10:00
субота неділя
Виїзд з Італії

Купити квиток на автобус в Італію

Подивитися точний розклад руху автобуса з України в Італію або купити квиток можна тут.