fbpx

Автобуси в Італію

Регулярні автобусні рейси з України в Італію

В Італію з України можна доїхати автобусом або літаком. Найчастіше і вигідніше добиратися саме автобусом, оскільки з України відправляються регулярні автобусні рейси в Італію, крім того це дешевше з перерахованих видів транспорту та безпечніше.

Ми пропонуємо Вам автобуси в Італію з України і назад. У нас є автобуси з Одеси, Львова, Києва. Тернополя у всі великі міста Італії і назад. Крім того у нас можна доїхатив Польщу, а з Польщі в Італію.

Автобуси в Італію зі Львова

Автобус а Італію, Міланський соборНа автобусах здійснюються міжнародний проїзд пасажирів з України до великих міст Італії. Міжнародні автобуси до Італії зі Львова їздять по четвергах, п’ятницях і неділях, відправка пасажирів в Італію здійснюється з автовокзалу “Львів”, за адресою: Львів, Стрийська, 109. Вартість квитків на автобуси в Італію зі Львова становить – 1000-1200 гривень, в залежності від міста в яке потрібно доїхати. Перевізник пропонує для поїздки комфортабельні пасажирські автобуси Van Hool місткістю до 90 місць. Салон автобуса обладнаний м’якими сидіннями, туалетом і автоматичною кліматичною установкою, великими багажниками, вай-фай (wifi), що дозволяє подорожувати з комфортом. Маршрути міжнародних автобусів в Італію проходять транзитом через угорську територію, перетинаючи кордон в м. Чоп, а перше місто на шляху в Італії – Удіне. Деякі рейси автобусів відправляються з Чернівців, Одеси, Хмельницька, Тернополя та Ужгорода.

Автобуси в Італію з Києва

Автобуси в Італію з Києва виїжджають з Центрального автовокзалу або автостанції “Дачна”, за адресою: Київ, Перемоги, 142.
Ці рейси роблять зупинку в Житомирі, Рівному та Львові на центральних автовокзалах.

Автобуси в Італію з Польщі

Деякі українські пасажири, у яких є польська віза, можуть купити на цьому сайті квитки на рейси, приміром доїхати на автобусі зі Львова до Перемишля або Кракова, а потім сісти на рейс Краків – Неаполь або Рим. На нашому сайті можна отримати інформацію про всі міжнародні рейси до Італії з Польщі та вибрати найкраще стикування рейсів.

Віза в Італію

Оскільки Італія країна Євросоюзу для подорожі з України в Італію потрібна віза. Візи бувають національні і шенгенські короткострокові (до 90 календарних днів на півроку) і довгострокові (від 90 до 180 днів на півроку), за метою поїздки візи діляться на робочі, службові, культурні, спортивні, шопінг тощо.

Купити квитки на автобуси в Італію

Дізнатись точний розклад руху автобуса зі Львова, Одеси та Києва в Рим, Верону, Феррару, Фоджу та інші або купити квиток можна зателефонувавши диспетчеру за номером телефону +38 (093) 360-00-11 або онлайн.

 Диспетчер на автобус в Італію